Bizarní teror Žilkové: Zděšený kolega promluvil | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 11. srpna 2022

Svátek slaví Zuzana, zítra Klára

Bizarní teror Žilkové: Zděšený kolega promluvil

Adam Mišík
Adam Mišík (Foto Aha! – Marek Pátek, Pavel Machan, Herminapress.cz, Playboy, FTV Prima)

Ve světě showbyznysu se Adam Mišík (22) pohubuje už od patnácti let. Během nich prošel také studiem na konzervatoři, kde byla jednou z jeho učitelek herečka Veronika Žilková (58). Na její vyučovací metody, zdá se, zpěvák a herec hned tak nezapomene.

„Když jsem studoval na konzervatoři, tak nás v prvním ročníku učila Veronika Žilková. Ta nás měla hodně ráda, ale když přišla v červených podpatcích, tak jsme v tu chvíli věděli, že to bude zajímavý,“ svěřil v nové show Lukáše Pavláska  Mišík, jak píše web Super.cz. Neváhala je totiž použít jako metodu trestání neposlušných žáků.

„Ty podpatky většinou lítaly a zapichovaly se do stěny, ale jen v případě, když jsme stihli uhnout,“ prásknul na svou hereckou kolegyni Adam, který byl ale s výukou Žilkové spokojen. „Ale vlastně to bylo skvělý tím, jak byla přísná, ten rok a půl, kdy byla Veronika moje profesorka, tak mi to dalo hrozně moc,“ prozradil zpěvák a herec, co ho v počátcích kariéry „poznamenalo“.

Na video s Adamem Mišíkem se můžete podívat zde: 

Video se připravuje ...Přečtěte si
reginawe.b...@...
3. 3. 2020 • 19:30

www.GetMeets.com - skvělý projekt pro dospělé, kteří hledají partnera pro sex

vemenozmojistary
3. 3. 2020 • 12:15

Že je Žíla vynervovanej primitiv víme už dávno.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.