Těhotná Šeredová: Šokující zpráva pro její syny! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Těhotná Šeredová: Šokující zpráva pro její syny!

Alena Šeredová se syny
Alena Šeredová se syny (Instagram)

Alena Šeredová (41) před časem oznámila, že se v létě stane potřetí maminkou. Dítě čeká s partnerem, italským miliardářem Alessandrem Nasim (46). Česká topmodelka má již dva syny Louise Thomase (12) a Davida Lee (10). Nastávající maminka svým dětem o budoucím sourozenci řekla velmi originálním způsobem.

„V červnu k nám přiletí čáp! Nebo to bude vrána? Kdo ví. Už teď je to ale naše láska a moc se všichni těšíme,“ oznámila své těhotenství na sociální síti u fotografie s rostoucím bříškem.

Jelikož nový přírůstek do rodiny je velkou změnou pro všechny, nejvíce to zasáhne děti.  Proto se první vicemiss ČR 1998 rozhodla o miminku říct svým synům krásným a velmi originálním způsobem.

„A tak jsem jim oběma napsala dopis! Celé to navíc působilo, jako by ho napsalo přímo dítě, které čekám. Zároveň jsme si navzájem řekli, že je to na chvíli naše tajemství,“ svěřila se dle Blesku Šeredová.

Na video s Alenou Šeredovou se můžete podívat zde:

Video se připravuje ...Přečtěte si
jeromepatt...@...
1. 3. 2020 • 09:57

www.GetMeets.com - skvělý projekt pro dospělé, kteří hledají partnera pro sex

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.