Šaty už nedopne! Má Kociánová problémy s váhou? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 31. května 2023

Svátek slaví Kamila, zítra Laura

Šaty už nedopne! Má Kociánová problémy s váhou?

Martina Kociánová
Martina Kociánová (Herminapress.cz )

Bývalá moderátorka televizních zpráv na Nově i Primě Martina Kociánová na svůj věk vypadá fantasticky. Přestože oslaví za dva roky padesátiny, její postavu by jí leckdo mohl závidět. Obdivuhodné je také to, že má osmnáct let po svatbě skoro stejnou postavu, svatební šaty by ale prý nedopnula.

Moderátorskou kariéru Kociánová nastartovala v devadesátých letech TV Nova. Později přešla na Primu, kde moderovala Zpravodajský deník. Přestože na obrazovce již není tolik vidět, moderování se věnuje dál. Nedávno uváděla módní přehlídku návrhářek Jaroslavy a Dominiky Sedláčkových.

Právě od Jaroslavy měla moderátorka ušité svatební šaty, a od té doby se kamarádí.  "Ovšem ty svatebky už bych neoblékla. Nedopnula bych je v pase. Těch 63 centimetrů už v obvodu nemám, řekla bych, že je tam pět centimetrů navíc, což ale v mém věku není tak hrozné," řekla Kociánová webu Super.cz.Přečtěte si
libormer
8. 1. 2020 • 16:25

Tento článek má zřejmě vyvolat smutek ostatních žen, že jim se postava změnila více. Paní Kociánová je veřejně činná, její vzhled je jejím pracovním prostředkem, a proto je jisté, že na sebe v tomto ohledu musí více pracovat. Navíc, jak je známo, paní Kociánová nikdy nerodila, dítě adoptovala. Porod vždy má ohromný dopad na postavu celkem a zejména oblast břicha. Strie, povislá kůže, vypouklý pupík nebo popraskané žilky, navíc vyklenutost a ochablost břišních svalů, v horším případě diastáza. Změny prsou a břicha paní Kociánová nikdy nemusela řešit. Připadá mi hloupé vychloubat se tím, že se do svatebních šatů nevejde, protože má pár centimetrů v pase víc.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.