Tomáš Řepka po propuštění z vězení: Oslava za tisíce! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 30. května 2024

Svátek slaví Ferdinand, zítra Kamila

Tomáš Řepka po propuštění z vězení: Oslava za tisíce!

Tomáš Řepka a Kateřina Kristelová
Tomáš Řepka a Kateřina Kristelová (Martin Sekanina)

Před 48 hodinami zapíjel vězeňskou stravu maximálně limonádou. Pár hodin po svém propuštění už si Tomáš Řepka (46) proléval hrdlo pravým šampaňským z roku 2006. Z lahvinky za bezmála pět tisíc korun...

»Kristelka« mu padla do náruče před železnými dveřmi borské věznice v Plzni a »Cristalku« si pak nechal stoupat do hlavy i za dveřmi jejího bytu v Praze. Natěšená přítelkyně totiž podmínečně propuštěnému fotbalistovi přichystala pravé francouzské šampaňské Louis Roederer Cristal. Co na tom, že za lahev stojí nějakých 5000 kaček. Když se slaví, tak se slaví.

Zaplať, nebo se vrať

Pro bývalého kapitána Sparty by teď ale bylo nejrozumnější popíjet spíš vodu z kohoutku. Krajský soud v Plzni sice v pondělí dopoledne vydal příkaz k jeho podmínečnému propuštění, ale napařil mu zaplacení škody 430 tisíc korun, kterou způsobil zpronevěrou – nelegálním prodejem Mercedesu GL.

Příjmy nemá

Přitom předtím, než začal pít z plechového hrnku ve vězeňské jídelně, tvrdil, že má hluboko do kapsy. „Nemám ani žádný majetek, nic. Nechal jsem manželce byt za tři miliony. Moje majetkové poměry nejsou žádné. Úspory padly v prvním i druhém manželství. Příjmy momentálně nemám...“ obhajoval se loni v březnu u soudu kvůli neplacení alimentů. Páreček se před pompézní oslavnou stihl zastavit na benzince na okraji Prahy, zajít si do restaurace a zamilovaně se vyfotit na parkovišti.

Vítězné gesto Kateřiny Kristelové po propuštění Tomáš Řepky z vězení

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.