Konec Veselého a Ogrodníkové: Oštěpařský rozchod | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 25. února 2024

Svátek slaví Liliana, zítra Dorota

Konec Veselého a Ogrodníkové: Oštěpařský rozchod

Oštěpaři Vítězslav Veselý (36) a Nikola Ogrodníková (29) už spolu nejsou.
Oštěpaři Vítězslav Veselý (36) a Nikola Ogrodníková (29) už spolu nejsou. (foto ara)

Byli pořád spolu. Doma, na tréninku, na závodech. Oštěpaři Vítězslav Veselý (36) a Nikola Ogrodníková (29) spolu tvořili pár nejen v soukromí, ale i na stadionu. Obojímu je nyní konec.

Oštěpařská vícemistryně Evropy začátkem týdne ohlásila přestup. Od trenéra Černého (a dosavadního přítele Veselého) přechází do skupiny Jana Železného. Co se za tím skrývá? „Nikola a Víťa už spolu nejsou. Rozešli se po mistrovství světa v Kataru, bylo to oboustranné. Logicky spolu už nechtěli ani trénovat,“ řekl Blesku zdroj z atletického prostředí.

Oštěpařka přezdívaná Boženka odjela léčit bolavou duši do Indonésie, spolu s novými týmovými kolegyněmi Irenou Šedivou a Nikol Tabačkovou. Užívá si moře, volné potápění i krásné instruktory, kteří se s chutí zakousli do vypracovaného pozadí oštěpařky a Ogrodníková se jen culila. Donedávna její Víťa už takovou radost neměl…

 

 Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.