Nejbohatší muž světa Bezos: Milenka si žije jako královna | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 28. května 2023

Svátek slaví Vilém, zítra Maxmilián

Nejbohatší muž světa Bezos: Milenka si žije jako královna

Jeff Bezos s milenkou v Benátkách.
Jeff Bezos s milenkou v Benátkách. (Foto Profimedia.cz)

V Benátkách se konal 76. ročník mezinárodního filmového festivalu, takže do města rozprostírajícího se na severním pobřeží Jaderského moře dorazily houfy celebrit. A mezi nimi tam korzoval i nejbohatší muž planety, americký podnikatel a šéf Amazonu Jeff Bezos (55)!

Od té doby, co se už s milenkou Lauren Sanchezovou (49) nemusí skrývat, si užívají romantiky naplno. A kde jinde nasát tu správnou atmosféru než třeba při projíždce v gondole či na návštěvě nedaleké Verony – města snad nejslavnějších milenců světa: Romea a Julie?!

Bezos se Sanchezovou se vydali na dovolenou napříč Evropou, při níž oběhli vyhlášená místa a luxusní rezorty. V nich pak Bezos mohl svou milovanou (bývalou TV moderátorku) hýčkat dle libosti. I když při rozvodu s MacKenzie (49) přišel o více než 848 miliard korun, pořád mu ještě skoro 2,6 bilionu zbylo!

Unikátní obří mechanické hodiny Jeffa Bezose, který vydrží měřit čas příštích 10 tisíc let, se začaly stavět

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.