Dara Rolins šokovala: Pravda o druhém dítěti! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 21. ledna 2022

Svátek slaví Běla, zítra Slavomír

Dara Rolins šokovala: Pravda o druhém dítěti!

Dara Rolins
Dara Rolins (Klenoty Aurum)

Proč se zpěvačka populární u nás i na Slovensku před časem rozešla s rapperem Rytmusem (42), se propíralo ze všech stran. Důvod sice stále nejlépe znají jen oni dva. Jak to ale bylo s touhou po jejich společném potomkovi, zpěvačka přece jen poodhalila, jak uvádí týdeník Sedmička.

I když společně prohlašovali, že by miminko chtěli, pravda to prý nebyla. Minimálně v Dařině verzi. „Já jsem to tak cítila, i když jsem byla s Patrikem, i když v tom úvodu to bylo „wow“, to patří k prvotnímu nadšení a lásce. Ale postupem času člověk začne na jisté věci pohlížet trochu jinak, vidí reálně, sundá růžové brýle a řekne si, jestli dítě chce, nebo nechce. Kdyby to osud chtěl, tak se to stalo, ale tím, že jsme to nijak nehrotili a z mé strany přišlo v jednu chvíli úplně jednoznačné rozhodnutí, že nechci, tak to dopadlo asi nejlíp, jak to dopadnout mohlo,“ řekla zpěvačka pro citovaný magazín.

Právě v tom může být „zakopaný pes“. Jelikož Patrik Vrbovský žádné dítě neměl a evidentně po něm toužil. Ostatně se ho už dočkal s jeho vyvolenou Jasminou (30). Dara ovšem už v této otázce nic „hrotit“ nemusela. S muzikantem Matějem Homolou má totiž dvanáctiletou dceru Lauru.

Zpěvačka Dara Rolins prozradila zákulisí rozchodu s Rytmusem: Přečtěte si
petre
19. 8. 2020 • 18:41

Nemám rád tuhle nepravdomluvnou ženskou.

xcarodejka
4. 8. 2019 • 10:54

Dara se teď podobá Michaelu Jacksonovi.

Inka
4. 8. 2019 • 06:13

Kdy se konečně přestanou řešit veřejností a bulváru nechutné otázky tohoto typu ?! Navíc ubohé vulgarismy a napadání ?! Bylo by dobré si pamatovat, než se stvoří paskvil : Rolincová na otázku vždy odpovídala, že to počatí nehrotí, nechávají na přírodě...tzn. náhodě ! Také Vrbovský udal jeden z důvodů rozchodu * vedle nikoho se neprobouzel...". Pro oba myslím byla priorita více kariéra, než rodina. Hlavně pro Rolincovou...zde proběhl rozchod páru, jakých jsou dnes a denně tisíce. Oba jdou svoji cestou a nachází metu života v něčem jiném. Tak je nechte žít, neurážejte...!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.