Zdeněk Godla alias cikán Franta z Mostu!: Točí Ordinaci, ale exekuce přibývají | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 4. března 2024

Svátek slaví Stela, zítra Kazimír

Zdeněk Godla alias cikán Franta z Mostu!: Točí Ordinaci, ale exekuce přibývají

Zdeněk Godla
Zdeněk Godla (Foto ČT, TV Nova)

Po skončení seriálu Most! se cikán Franta nezastavil, stejně tak ani jeho dluhy. Zdeněk Godla (44) má na krku již 22 exekuci a částka se nebezpečně blíží k milionu korun. Platit stále nehodlá.

Splácet exekuce po jednom se herci rozhodně nechce. Oblíbený cikán Franta chtěl celou dlužnou částku našetřit a zaplatit naráz. Vše mu, ale začíná přerůstat přes hlavu.
„O svých dluzích vím a snažím se je splácet, ale zašlo to tak daleko, že mi u dveří neustále stojí exekutor a stále mi něco zabavuje. Nejstrašnější na tom začíná být to, že ani nevím, kam co jde,“ svěřil se Godla před několika měsíci, kdy jeho celková dlužná částka tehdy činila 915 935 Kč. Nyní narostla o dalších 1500 korun!


V současné době je Godla po úspěchu seriálu Most! na roztrhání. Natáčí seriál Ordinace v růžové zahradě, objeví se v historickém filmu Il Boemo a nyní finišuje natáčení komedie Štěstí je krásná věc. Natáčením Ordinace si může Godla přijít až na 90 tisíc korun měsíčně a jak přiznává, je to pro něj velká finanční pomoc.
„Role v Ordinaci mi určitě pomůže splatit dluhy. Shromažďuji si to, takže je to super. Protože mám toho víc, tak si z každého něco shromažďuji a až to bude celé, tak právníci to dají dohromady a zaplatí se to,“ vysvětluje svůj plán čtyřiačtyřicetiletý herec. Kdy mu tento plán vyjde rozhodně netuší.

Bratr Zounara
V nekonečném seriálu hraje Godla bratra Martina Zounara (51). Společně velice dobře fungují, proto nejde jen o epizodní štěk. Smlouvu cikán Franta podepsal na jeden rok.

Herec Zdeněk Godla promluvil o exekucích: 

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.