Batulková na straně Agáty? Slova, která berou za srdce... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 8. srpna 2022

Svátek slaví Soběslav, zítra Roman

Batulková na straně Agáty? Slova, která berou za srdce...

Agáta s tchyní Danou Batulkovou
Agáta s tchyní Danou Batulkovou (Martin Hykl)

I přes skutečnost, že patří mezi velmi vytížené herečky, pomáhá v momentální manželské krizi syna na plný plyn. Dana Batulková (61) dokonce přišla s razantním prohlášením o malém Kryšpínovi, kterého má její snacha Agáta (34) s Mirkem Dopitou.

„Nevím, jak to mají jiní lidi, ale já neřeším pokrevní/nepokrevní. Vůbec nechápu, že někdo přemýšlí tímhle způsobem… Mně je to teda úplně jedno. Máme Kryšpína přibližně od roku a já ho miluju. Prostě je to můj vnouček a je mi jedno, čí je. Já takhle neuvažuju… Má sedm let a je to kámoš, parťák,“ pověděla dle časopisu Sedmička Batulková pro časopis Exkluziv.

Její slova opravdu berou za srdce a tímto prohlášením ukázala, že patří mezi dobráky. Herečka se momentálně snaží, co to jde, aby Agátě Prachařové (34) s dětmi pomohla a když je Veronika Žilková, se kterou se nesnese, ze hry kvůli odstěhování, je největší oporou bývalé královně večírků právě ona. Podle jejích slov to však nestačí. „Jsem špatná babička, docela hodně vytížená, navíc bydlím na druhém konci Prahy, ale snažím se. I tak jim nevěnuji tolik času, jak bych si já sama přála,“ dodala Dana, která v domácnosti syna Jakuba bojuje s nesnadnou atmosférou. „Nesnáším rozchody,“ řekla na adresu snachy a syna před časem drobná herečka. Nyní tak určitě doufá, aby se její neoblíbená situace neuskutečnila.  

 Na Reprezentačním plese Prahy 1 zatančila herečka Dana Batulková s Janem Onderem.

Video se připravuje ...Přečtěte si
blamal
17. 5. 2019 • 15:59

“Nyní tak určitě doufá, aby se její neoblíbená situace neuskutečnila.” Probuh,snad mate v redakci korektory,ne? Bud “Nyní tak určitě doufá, ze se tato neoblíbená situace neuskutečni”, nebo “Nyni si jiste preje, aby se tato neoblíbená situace neuskutečnila.” Sileny, fakt.

etrpetr
16. 5. 2019 • 10:01

Najítt horké Dámskée vee vaší oblasti
na toto : 3.ly/nahe

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.