Zpověď vážně nemocného Ladislava Potměšila (73): MŮJ DLOUHÝ BOJ S RAKOVINOU | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 15. července 2025

Svátek slaví Jindřich, zítra Luboš

Zpověď vážně nemocného Ladislava Potměšila (73): MŮJ DLOUHÝ BOJ S RAKOVINOU

Ladislav Potměšil
Ladislav Potměšil (Foto: Dana Kolářová)

Až zákeřná rakovina přiměla majora Maisnera z Byl jednou jeden polda, aby začal žít také svůj soukromý život. Ten totiž kvůli spoustě práce zanedbával. „Před kameru ani na divadelní prkna si už opravdu stoupnout nemohu, zato rodina si mě teď pořádně užije!” řekl deníku Aha! Ladislav Potměšil (73).

Život se herci změnil z minuty na minutu, když mu našli na obratli bederní páteře metastázující nádor. V ten moment zahájil dlouhý a těžký boj. Nádor musel s celým obratlem pryč.A nevyřešila to pouze jediná operace, nýbrž dvě, a ještě následná reoperace. „Byl to opravdu dlouhý boj, ale jsem tady,” děkuje herec pokorně za život profesoru MUDr. Janu Štulíkovi, CSc. ze spondylochirurgické kliniky FN Motol, který ho operoval.

Potměšil nakonec nad zákeřnou nemocí zvítězil, ale zaplatil za to vysokou daň. Kvůli operacím páteře se dnes pohybuje především s pomocí chodítka. „Ale žiju a mám čas konečně na rodinu! A také na přemýšlení... I na to nebyl čas,” svěřil Aha! herec. Zrovna u něho byla na návštěvě vnučka. „Už je jí šest let! Kdy to uběhlo? Ani nevím...” povzdechl si herec. Soukromého života si proto teď skutečně dopřává plnými doušky. „Téměř každý víkend jezdíme s manželkou do přírody, kde podnikáme procházky. To je taky prima,” netají Potměšil. Hraní mu prý rozhodně nechybí. „Užil jsem si toho všeho až až. Bylo na čase něco změnit,” dodal major Maisner.

Rakovinu chtěl utajit?! »Poldovi« Ladislavu Potměšilovi museli lékaři odoperovat:

Video se připravuje ...



Přečtěte si
minkamalla@...
11. 4. 2019 • 18:06

Nevěřte dietám! To je nehorázná lež, zhubnout pomůže přírodní >> >> www.SlimExtrem.Com

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.

Známé celebrity
Agáta Hanychová • Anna K. • Anna Slováčková • Artur Štaidl • Bolek Polívka • Dagmar Havlová-Veškrnová • Dagmar Patrasová • Daniela Písařovicová • Dominika Gottová  • Eva Burešová • Eva Samková • Felix Slováček • Filip Blažek • František Ringo Čech • Hana Gregorová • Hana Zagorová • Helena Vondráčková • Hynek Čermák • Iva Kubelková • Ivana Gottová • Iveta Bartošová • Jakub Prachař • Jan Čenský • Jan Kraus • Jana Adamcová Nováková • Jana Boušková • Jaroslava Obermaierová • Jiří Bartoška • Jiří Krampol • Jiřina Bohdalová • Jitka Čvančarová • Josef Kokta • Karel Gott • Karel Šíp • Kate Middleton • Kateřina Brožová • Libor Bouček • Linda Rybová • Lucie Bílá • Lucie Borhyová • Lucie Šafářová • Lucie Vondráčková • Lukáš Vaculík • Mahulena Bočanová • Marek Eben • Marta Kubišová • Martin Dejdar • Michal David • Monika Marešová-Poslušná • Ondřej Gregor Brzobohatý • Pavla Tomicová • Petr Janda • Rey Koranteng • Sára Affašová  • Sara Sandeva • Simona Krainová • Štefan Margita • Taťána Kuchařová • Tatiana Dyková • Tereza Kostková • Tomáš Plekanec • Václav Neckář • Veronika Arichteva  • Veronika Gajerová • Veronika Žilková • Vojtěch Dyk • Vojtěch Kotek • Zdeněk Pohlreich • princ George • princ Harry