Čejková bez milosti: Drsný verdikt na adresu expartnerů! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 9. prosince 2022

Svátek slaví Vratislav, zítra Julie

Čejková bez milosti: Drsný verdikt na adresu expartnerů!

Mirka Čejková
Mirka Čejková (Herminapress.cz)

Šestapadesátiletá Mirka zazpomínala na své bývalé partnery. Pokud si tohle Marek Vít (46) přečte, do smíchu mu rozhodně nebude! A nepotěší to ani Alexe Čejku (48), se kterým má někdejší zprávařka dva kluky...

Alex žije v Americe, o kluky se nestará, nic jim neplatil a neplatí a bylo to někdy pro nás dost těžké, když nás propírali v novinách, jak gigantické mám alimenty. No, neměla jsem," tvrdí Mirka Čejková o golfistovi Alexi Čejkovi v magazínu Blesk pro ženy s tím, že ho ale před syny nikdy neshazovala. Daleko větší sodu od ní ovšem dostal Marek Vít!

S ním se nevidím a celé to období mám v mlze. Byl to někdo, kdo žil v mém domě. To je všechno. Tomáš a Alex jsou chlapi, které jsem milovala, měla jsem s nimi děti," ohodnotila tohle soužití paní Mirka a současně přiznává tehdejší sníženou schopnost dobrého úsudku.


Přečtěte si
vemenozmojistary
1. 4. 2019 • 13:27

Tak a teď verdikt druhých stran. Je zajímavé, že žila se třemi muži a každý tu blbku nechal. Problém tedy bude v blbce 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.