Zbývají vévodkyni Camille už jen měsíce života? Rakovina jater prý útočí | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 28. května 2022

Svátek slaví Vilém, zítra Maxmilián

Zbývají vévodkyni Camille už jen měsíce života? Rakovina jater prý útočí

Camilla Parker Bowlesová
Camilla Parker Bowlesová (Foto: ara)

V roce 2017 prosákly na veřejnost informace, že vévodkyně z Cornwallu onemocněla zákeřnou rakovinou. A tak se známá milovnice alkoholu musela své neřesti, která jí ke kruté diagnóze dopomohla, okamžitě vzdát. Jenže nemoc ji údajně stejně znovu dostihla a moc času prý už nemá.

Podle Šípu se k ní ale v takto vyhrocené životní etapě královská rodina chová neutrálně až chladně. Dokonce princ Charles jí prý odmítá pomoct. Camilla nutně potřebuje transplantaci jater.  A na té se právě její muž, kterého přebrala princezně Dianě, jakkoliv odmítá podílet. „Jedinou možností pro Camillu je transplantace jater, ale Charles odmítá tahat za nitky, aby svou manželku dostal do čela listu,“ sdělil zdroj časopisu Globe. „Nedokáže si představit, jaký by to byla PR katastrofa, kdyby členové královské rodiny ukradli zdravá játra někomu mladému, kdo na ně zoufale čeká.“

Navíc se zdroj časopisu Globe domnívá, že špatný zdravotní stav chotě spíš Charlesovi nahrává do karet. Camilla si totiž za rozvod s princem, o kterém se rovněž spekuluje, žádala astronomické „odstupné“, navíc ho prý i vydírala. Smrt by tedy tak mohla být prý i krajním řešením svárů, i když je to kruté. „Charles to myslí smrtelně vážně, už dlouho se nechal manželkou manipulovat, teď je na řadě on, kdo bude mít poslední slovo,“ domnívá se zdroj.

A jelikož by transplantace jater stála půl milionu dolarů, které Camilla nemá, bude si tak muset počkat, zda s něčím spásným přijdou lékaři. Jiná naděje se zatím nejeví...Přečtěte si
Milla
4. 1. 2022 • 04:39

Pisálkův problém není že by Camilla neměla půl milionu dolarů,asi měla.Pisálkův problém je že lže až je to odporné.Camilla není žádnou milovnicí alkoholu,rakovinu neměla ani v roce 2017 ani 2019 ani jindy,žádná nová játra nepotřebuje,má vlastní.Problém je už neuvěřitelná odpornost autora.

ivuska1
16. 1. 2019 • 21:58

Komu se tady snazi pisalek lhat , ze Camila nema penize ???!!! Myslite si , ze Camila nema pul milionu dolaru ????

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.