Tajemná dcera Babiše: Na tátově svatbě vypadala Bobeková (39) skvěle! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 5. února 2023

Svátek slaví Dobromila, zítra Vanda

Tajemná dcera Babiše: Na tátově svatbě vypadala Bobeková (39) skvěle!

Svatba Andreje Babiše.
Svatba Andreje Babiše. (FOTO: Facebook / Andrej Babiš, D. Kundrát, M.Pátek)

Právě Adrina Bobeková(39) měla v minulosti stát za nápadem na projekt farmy Čapí hnízdo, kvůli které se dostal do sporu Andrej Babiš (64) s vlastním synem. Zatím to vypadalo, že starší premiérova dcera se pozornosti médií vyhýbá. Jenže loňskou tátovu svatbu si nenechala ujít a moc jí to slušelo.

Andrej Babiš si Moniku (44) vzal právě na farmě Čapí hnízdo, jde totiž o místo, které je pro romantické okamžiky jako stvořené. Právě na jejich svatbě pořídil deník Blesk snímek, na kterém kráčí Adriena Bobeková s rodinou, Dita a Petr Protopopovi a Andrej Babiš mladší. Pravděpodobně jde o poslední společný snímek sourozenců pořízený v Česku.

Podle premiéra patřil nápad na vybudování Čapího hnízda právě Adrianě. „Moje starší dcerrix ABa, která má ráda koně a měla přítelkyni, která také měla koně, přišla s tím projektem a následně se rodina dohodla, že to bude rodinná firma,“ uvedl Babiš v neděli na Nově. V roce 2015 se přitom v dokumentu Matrix AB chlubil, že právě tento projekt je ta nejlepší věc, kterou vymyslel on sám.

Kvůli projektu však v rodině Babiše došlo k velmi nepříjemné situaci. Babiš junior totiž pro Seznam Zprávy uvedl, že v době, kdy se kauza v Česku vyšetřovala, byl unesen Petrem Protopopovem, který mu měl dělat opatrovníka na Krym. Toto tvrzení se jeho otci nelíbí, podle Babiše staršího odjel dobrovolně. Případem se tak zabývá policie.

 ANO! Babiš a Monika jsou svoji: Podívejte se na nejvášnivější novomanželský polibek!

Video se připravuje ...

To nejlepší ze svatby Andreje Babiše: Vášnivý polibek a nevěsta s nadupaným korzetem!

Video se připravuje ...

 

 Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.