Údajná nevěrnice Agáta Prachařová: Zakopala válečnou sekeru! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. července 2024

Svátek slaví Jakub, zítra Anna

Údajná nevěrnice Agáta Prachařová: Zakopala válečnou sekeru!

PRAHA–NOVÉ MĚSTO, ČTVRTEK 18:30 Mariana Prachařová, Dana Batulková a Agáta přišly ruku v ruce.
PRAHA–NOVÉ MĚSTO, ČTVRTEK 18:30 Mariana Prachařová, Dana Batulková a Agáta přišly ruku v ruce. (Profimedia)

Vše odpuštěno! Agáta Prachařová (33) je zase »jedna rodina« s tchyní Danou Batulkovou (60) i švagrovou Marianou Prachařovou (24). Obě jí nemohly přijít na jméno kvůli tomu, že měla nasadit parohy svému muži, herci a muzikantovi Jakubu Prachařovi (35). 

Všechny tři si vyrazily do společnosti společně i s Agátiným sedmiletým synem Kryšpínem z předchozího vztahu. „Pózovaly před fotografy a objímaly se, jako by se nic nestalo. Agáta se tam ale příliš dlouho nezdržela,“ prozradil deníku Aha! očitý svědek. Jakubova matka i sestra se tak už zjevně vyrovnaly s válkou v rodině, která se rozpoutala loni v květnu, když Agáta čekala dceru Miu. Tehdy se spekulovalo, že jejím otcem může být údajně fotograf Dereck Hard (33).


Olej do ohně přilila modelčina matka Veronika Žilková (57). „Jediné pozitivní na tom je, že se Agáta zbaví tchyně, která nectí listovní tajemství, nabourává se jí do Facebooku a informace předává médiím. Doufám, že si najde lepší tchyni, manžela si musí vybrat sama,“ opřela se Žilková do Batulkové. Klid zbraní nastal až po narození Miy. Na veřejnosti se ale Agáta s tchyni a švagrovou poprvé objevila až nyní.

Bývalá večírková královna Agáta Prachařová: Už mi to přijde ztráta času.

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.