Eva Decastelo (39) promluvila o třetím dítěti | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Eva Decastelo (39) promluvila o třetím dítěti

Eva Decastelo
Eva Decastelo (herminapress.cz)

Eva Decastelo (39) má s manželem Reném Decastelo dvě děti. Zuzance teď v dubnu bylo sedm a Míšovi v září devět. Děti už jsou větší a Decastelo v nejlepších letech. Moderátorka promluvila o tom, zda s manželem plánují třetího potomka.

Těhotenství a miminek je teď plný showbyznys, proto není divu, že kdejaká celebrita začne o těhotenství také uvažovat. Decastelo je s manželem krásných devět let a vychovávají dvě děti. Vzhledem k tomu, že moderátorku by i bez její práce manžel zvládnul uživit, mohla by se plně věnovat dalšímu dítěti.

„Neberu antikoncepci a neděláme na něm cíleně, ale vůbec se tomu nebráníme, takže kdyby to přišlo, tak fajn,“ řekla pro Luxury Prague Life Decastelo. I přesto, že měla moderátorka trochu obavy ohledně svého věku, při pohledu na svou kamarádku Martinu Gavriely, která nedávno porodila, se ujistila, že není čeho se bát.

 „Viděla jsem tu Martinu, byla nenalíčená s břichem, zářila a byla úplně spokojená. Jsme od sebe čtrnáct dní, v září jí bude také čtyřicet, tak jsem si říkala: „Ty hele, ono to kdyžtak půjde,“ svěřila se  pro Luxury Prague Life Decastelo.

Eva Decastelo: Nejsem tak blbá, jak vypadám.

Video se připravuje ...
Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.