Po pěti letech viděl svého otce: Expartner Prachařové si přišel pro syna | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 21. dubna 2024

Svátek slaví Alexandra, zítra Evženie

Po pěti letech viděl svého otce: Expartner Prachařové si přišel pro syna

Agáta s Miroslavem Dopitou, se kterým má syna Kryšpína.
Agáta s Miroslavem Dopitou, se kterým má syna Kryšpína. (Profimedia.cz)

Syn Agáty Prachařové (32) viděl po pěti letech naživo svého otce. Miroslav Dopita (36) se vrátil do Česka ze kterého před lety utekl do zahraničí kvůli problémům se zákonem a dluhy. Jeho první kroky vedly právě za malým Kryšpínem.

 „Mirek přiletěl za Kryšpínem na návštěvu, aby ho viděl. Doteď si volali přes Skype a teď se vidí od Kryšpínových asi dvou let poprvé naživo. Jsem ráda, že se synem tráví čas. Už je zpátky nějakou dobu,“ potvrdila Blesku Prachařová.

Dopita trávil čas se synem v doprovodu své partnerky, golfistky Terezy Halodové, se kterou se seznámil na Bali. Ta Kryšpína ve chvíli, kdy se Dopita s kamarádem uvelebil v podniku s vyhlášeným pivem, vzala na zmrzlinu. První den, kdy se po letech Dopita se synem viděl proběhl pod dohledem Prachařové. „Samozřejmě že když se po té době viděli poprvé, tak jsem s nimi byla celý den, ale teď už jsou spolu asi posedmé, takže jsem Kryšpína Mirkovi půjčila na tři dny,“ dodala Prachařová pro Blesk.

Dopita se objevil v Česku od roku 2013, kdy se mu začaly vršit dluhy a nezaplacené exekuce. V Česku se dokonce objevil na seznamu hledaných osob Policie ČR. Od té doby o něm Agáta odmítala mluvit. Jeho jméno z policejní databáze nedávno zmizelo, a proto se na nějaký čas vrátil. Dluhy má ale stále, je proti němu vedeno pět řízení a jeho dluh celkem činí 106 544 Kč.

Agáta Prachařová: Přála bych si třetí dítě, ale nevím, jak by se s tím srovnal Kryšpín.

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.