Tenisový Fed Cup se blíží: Podraz na Petru! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 29. května 2022

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Tenisový Fed Cup se blíží: Podraz na Petru!

Petra Kvitová
Petra Kvitová (Twitter.com)

Nálada před víkendovým tenisovým Fed Cupem v Německu? Veselá! Přispěla k tomu i včerejší taškařice, kdy si Barbora Strýcová (32) zahrála při televizním rozhovoru s Petrou Kvitovou (28) na utajenou moderátorku.

Koukala na chlápka s mikrofonem a říkala si: „Ten skáče z jednoho tématu na druhé, vůbec se nepřipravil...“ Jaké mám oblíbené boty? Co jsem měla k večeři? Jaké je hlavní město Slovenska? Blázen! „Přišlo mi, že je úplně mimo,“ přiznala Kvitová.


Zatímco se snažila zachovat dekorum a slušně odpovídala, všem okolo cukaly koutky. Ušili na ni boudu! Televizní štáb tenisové federace ITF se totiž domluvil se Strýcovou, která právě tyto otázky diktovala moderátorovi do sluchátka a ten je pak kladl Kvitové.


„Cože, to jsi byla ty?!“ vytřeštila Petra oči, když ze zákulisí vyběhla vysmátá Bára a omluvně ji objímala kolem krku. „Říkala jsem si, jak může vědět, že jsem měla k večeři maso,“ vrtěla hlavou. „Já myslela, že ti to hned dojde. Byla to sranda,“ smála se Strýcová. „Jo, Barča se bavila dobře. Aspoň že jsem věděla tu Bratislavu,“ ušklíbla se. Budou obě vysmáté i po semifinálové řeži s Němkami?

Kvitová zpátky v TOP 10! Tak rychle jsem návrat nečekala, září tenistka:

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.