Léčený alkoholik Zounar: Dostal podmínku! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. července 2024

Svátek slaví Jakub, zítra Anna

Léčený alkoholik Zounar: Dostal podmínku!

Martin Zounar
Martin Zounar (Foto Aha! – Dana Kolářová, ara )

Herec Martin Zounar (50) patří k našim nejlepším hercům a mezi kolegy je velmi oblíbený. Ještě nedávno nevěděl, kam dříve skočit, ale cestu mu zkřížil démon jménem alkohol a to mu v jeho herecké kariéře udělalo pořádnou neplechu a dostal nůž na krk!

Hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 sice dobrovolně nastoupila do psychiatrické léčebny, ale vyhráno zdaleka nemá. Začaly kolovat fámy, že by měla skončit Zounarova postava v Ordinaci v růžové zahradě, naštěstí pro fanoušky tohoto nekonečného seriálu šlo jen o lež. „Rozhodně nekončím, pokračuji a nevím, kde se takový blábol vzal,“ řekl Zounar  magazinu Sedmička.

I přesto, že nemohl v poslední době fungovat na 100%, nikdy nenarušil či neohrozil natáčení nebo představení. Kromě seriálu Zounar působí také na divadelních prknech, kde se jeho konec také neblíží, ale dostal od principálky divadelní společnosti Olgy Želenské podmínku s varováním! Želenská herce varovala, že pokud se zcela nedoléčí a nebude fungovat, rozloučí se s ním.
„Martin Zounar je stále členem našeho souboru, ale momentálně má takovou malou pauzu. Proto je v některých představeních nahrazen svou alternací. Až se dá úplně do pořádku, může u nás pokračovat, dveře v Hátě rozhodně zavřené nemá,“ řekla magazinu Sedmička principálka Želenská.

Na video s Martinem Zounarem se můžete podívat zde:

Video se připravuje ...Přečtěte si
mord
15. 4. 2018 • 22:06

Podíval jsi se do zrcadla ubohá nulo?

Labello
15. 4. 2018 • 19:15

Myslím, že by Martinův otec (vynikající herec) byl pyšný na svého syna, nejen za to, jak se čelem postavil vůči problémům s alkoholem, ale je radost na něho koukat i před kamerou, herecky zraje jako víno. Držím palce, ať se mu daří nejen na životním jevišti ale i v hledišti.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.