Gott z nemocnice domů? Zbývá jedna zásadní věc | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 14. července 2025

Svátek slaví Karolína, zítra Jindřich

Gott z nemocnice domů? Zbývá jedna zásadní věc

Karel Gott
Karel Gott (Foto Aha!: D. Kundát, M. Hykl, P. Machan, R. Klejch ara)

Kvůli chřipce musel zpěvák odříct účast na víkendovém plese, doktoři ho totiž v pátek z nemocnice ještě nepustili. V těchto chvílích už ale nejspíš zasedá tým jeho ošetřujících lékařů a rozhoduje, kdy nejsledovanějšího pacienta v zemi konečně propustí do domácího ošetřování.

Pan Gott zůstává v nemocnici a počátkem příštího týdne lékařský tým rozhodne o jeho propuštění domů,“ řekla v sobotu večer deníku Blesk zpěvákova mluvčí Aneta Stolzová. A promluvil kupodivu i sám Karel Gott (78)!

Věřte, že jsem se snažil v uplynulých dnech dělat maximum pro to, abych mohl být dnes večer s vámi. Můj zdravotní stav mi to bohužel neumožnil. Přesto věřím, že příště se nám to povede a společně prožijeme neopakovatelný večer,“ pozdravoval Gott z nemocnice návštěvníky plesu v pražském Obecním domě, kde měl o víkendu vystoupit.

Karel Gott promluvil z nemocnice! Lékaři brzy rozhodnou, co dál

Video se připravuje ...

 



Přečtěte si
mord
27. 2. 2018 • 06:51

Ukaž svou fotku hlupáku ať je sranda

yokky
26. 2. 2018 • 20:42

at zijeStanda😁😁😁😁😁😁✌✌😒

zvonekdozahrady
26. 2. 2018 • 19:14

Aspoň že jelen Standa je v pořádku.

Ellen
26. 2. 2018 • 18:56

Mistře Gotte,skončilo....se jasná zpráva !!! Takže zalehnout a odpočívat dědečku !!! Práce není zajíc....ta počká !!!Jestli ta vaše zlatokopka, Ivanka....chce prachy ať jde dělat do bordelu !!! Stejne nic neumí hloupá a líná husa !!!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.

Známé celebrity
Agáta Hanychová • Anna K. • Anna Slováčková • Artur Štaidl • Bolek Polívka • Dagmar Havlová-Veškrnová • Dagmar Patrasová • Daniela Písařovicová • Dominika Gottová  • Eva Burešová • Eva Samková • Felix Slováček • Filip Blažek • František Ringo Čech • Hana Gregorová • Hana Zagorová • Helena Vondráčková • Hynek Čermák • Iva Kubelková • Ivana Gottová • Iveta Bartošová • Jakub Prachař • Jan Čenský • Jan Kraus • Jana Adamcová Nováková • Jana Boušková • Jaroslava Obermaierová • Jiří Bartoška • Jiří Krampol • Jiřina Bohdalová • Jitka Čvančarová • Josef Kokta • Karel Gott • Karel Šíp • Kate Middleton • Kateřina Brožová • Libor Bouček • Linda Rybová • Lucie Bílá • Lucie Borhyová • Lucie Šafářová • Lucie Vondráčková • Lukáš Vaculík • Mahulena Bočanová • Marek Eben • Marta Kubišová • Martin Dejdar • Michal David • Monika Marešová-Poslušná • Ondřej Gregor Brzobohatý • Pavla Tomicová • Petr Janda • Rey Koranteng • Sára Affašová  • Sara Sandeva • Simona Krainová • Štefan Margita • Taťána Kuchařová • Tatiana Dyková • Tereza Kostková • Tomáš Plekanec • Václav Neckář • Veronika Arichteva  • Veronika Gajerová • Veronika Žilková • Vojtěch Dyk • Vojtěch Kotek • Zdeněk Pohlreich • princ George • princ Harry