Trapas Bílé: To se jí moc nepovedlo! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 29. června 2022

Svátek slaví Petr a Pavel, zítra Šárka

To se nepovedlo! Lucie Bílá pod palbou kritiky

Lucie Bílá se pochlubila novým šperkem.
Lucie Bílá se pochlubila novým šperkem. (Foto: Facebook)

Lucie Bílá (51) se na sociální síti pochlubila dárkem od tatínka. Nový šperk má totiž speciální význam. Jenže její fanoušky na fotografii zaujalo něco docela jiného a zpěvačka to od nich na sociální síti pořádně schytala. Co se jim tedy nelíbilo?

„Nejmilejší dárek pod stromeček byl letos od táty. Je to šperk ze staré koruny, kterou jsem našla na Formance v prostorách, kde jsem zrušila hernu. Snad se na mne místní nezlobí, ale chtěla bych, aby se u nás jen jedlo, pilo a zpívalo,“ pochlubila se Lucie Bílá.

Formanka je totiž hospoda v Otvovicích a Lucie je její spolumajitelkou. Vyjednala tedy zrušení místní herny. Šperk z koruny je tak vlastně památkou na hazard v obci, kde zpěvačka žije. Jenže ani ve snu by zpěvačku nenapadlo, jaké vyvolá snímek ohlasy.

„Dárek šperk je krásný, zvíře okolo krku ne,“ uvedla jedna s diskutujících žen. „Ježiši, všechno pěkné až na to zvířátko. To přece není nutné, ne?“ píše další. Vypadá to tak, že kožešina na krku upoutala větší pozornost než samotný dárek.

 Lucie Bílá: Nehoda před Štědrým dnem! A kdo za ni připravil Vánoce?

Video se připravuje ...

 Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.