Michal Dlouhý (49): Prásknul, kdo našel Jungmanové (46) chlapa!

Šest let po smrti Vladimíra Dlouhého (†52) je jeho manželka Petra Jungmanová šťastná po boku nového muže. O jejím příteli promluvil herec Michal Dlouhý a jeho slova jsou poměrně překvapivá.
Vdova po Vladimíru Dlouhém novou lásku nijak neskrývá a také nemá proč. To potvrdil i Michal Dlouhý, který by mohl mít obavy o štěstí švagrové, jenže to vůbec není potřeba. „Ale Péťa si před třemi lety našla tak skvělého chlapa, že nám ho snad musel brácha sám poslat. Vlastně, kluci si ho našli sami, jako trenéra florbalu,“ prozradil Michal Dlouhý časopisu Téma.
„Byl jsem i připravený zasáhnout, kdyby to nebyl dobrý člověk a nechoval se hezky k dětem. To se ale nestalo,“ uvedl už dříve bratr zesnulého herce.