Exmanžel Čejkové vyhrál balík: Dorazí konečně alimenty? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 9. prosince 2022

Svátek slaví Vratislav, zítra Julie

Exmanžel Čejkové vyhrál balík: Dorazí konečně alimenty?

Dočká se Mirka Čejková alimentů?
Dočká se Mirka Čejková alimentů? (Jan Tůma)

Golfista českého původu Alex Čejka (46) sice na turnaji v Las Vegas nevyhrál, přesto si vydělal pěknou sumu! Za 2. místo na turnaji získal 13,2 milionů korun. Bral tak nejtučnější šek za celou dobu své kariéry.

Čejka hraje pod německou vlajkou a jako své trvalé bydliště uvádí Las Vegas, kde přišel o své druhé vítězství v životě na nejprestižnější PGA Tour. O vítězství ho připravil Patrick Cantlay (25), jenž si přišel dokonce na dvojnásobnou sumu peněz.

I přesto, že si Čejka již na začátku nové sezóny vydělal to samé, co získal z 28 turnajů v rámci minulého ročníku, synové Felix (16) a Alex (18) neuvidí ani korunu. Tuzemský soud sice nařídil alimenty ve výši 270 tisíc korun měsíčně, ale Čejka alimenty odmítá. „Otec mých dětí vůči nim neplní ani minimální povinnost. Na jejich výchovu už několik let nepřispívá,“ řekla Čejková v roce 2015 Blesku. Alex se proti placení alimentů zabejčil poté, co Mirka už před rozvodem v roce 2005 začala žít s Markem Vítem. Alex Čejka se mezitím oženil s půvabnou blondýnkou Alyssou a společně vychovávají jedno dítě.  

1. máj SPECIÁL: První líbání Mirky Čejkové? Počkala si až na 18. narozeniny!

Video se připravuje ...Přečtěte si
-bello-
8. 11. 2017 • 00:03

No Čejka jí na děti platí, ale ona měla přece úplně šílený požadavky. Bůhví kolik z jeho peněz šlo na její amanty.S tím kriminálníkem, za kterým jezdila imrvére do vězení a pak si ho vzala a dotovala ho tomu dala pecku. A tohle střevo nyní dělá kouče , vztahového kouče!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.