Gottova Charlottka (11): Konec na škole pro pracháče! Statisíce v čudu? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 21. července 2025

Svátek slaví Vítězslav, zítra Magdaléna

Gottova Charlottka (11): Konec na škole pro pracháče! Statisíce v čudu?

Gottova Charlottka (11): Konec na škole pro pracháče! Statisíce v čudu?
Gottova Charlottka (11): Konec na škole pro pracháče! Statisíce v čudu? (Foto Blesk - Martin Hykl, Zbyněk Schnapka a film Decibely lásky)

Studium na prestižní škole PORG, kde školné na rok stojí 100 tisíc korun, už jí nevyhovovalo. Po pěti letech na gymnáziu, které vedl exprezidentův syn Václav Klaus ml. (48) končí!

Dcera Karla Gotta (78) se rozhodla pro změnu. Charlotte (11) se chce zaměřit na studium v anglickém jazyce a z toho důvodu na výběrovém gymnáziu pokračovat nebude. „Proto si nepodala přihlášku na gymnázium Nový PORG a nezúčastnila se přijímacího řízení,“ sdělila Blesku mluvčí zpěváka Aneta Stolzová.

To, že slavné dětičky chtějí studium v angličtině, už je velmi běžné. Mnoho z nich totiž touží vylétnout hnízda a dostat se na školu v Americe. Studium v zahraničí zaujalo například dceru Michala Davida (57) nebo syna Martina Dejdara (52).

Na video s Gottem, kde sev roce 2013 rozpovídal o Charlotte  se můžete podívat zde:

Video se připravuje ...



Přečtěte si
Ellen
11. 10. 2017 • 08:14

Pokud holka nemá vrozený talent,tak se nedá nic dělat. Ať holku nezatěžuji,jenže rodiče si myslí že na to má ... Jenže nemá...Ivanka žádný zázrak není,spíš je duta,to jsme viděli v TV...a tatínek ten má akorát talent hudební...! takže žádná sláva vzdělání rodičů...jen namyšlená kačena si to nechce připustit ...!!!

Helic
11. 10. 2017 • 06:43

Když je malá hloupoučká, tak ať si sedne ve škole mezi obyčejný dětský "plebs".Ivanko, jak to přežiješ???

ivanak
11. 10. 2017 • 06:28

Zajímavé ale je,že stále se prezentují pouze s touto jednou dcerou,co ta mladší?Připadá mi,že protěžují jen tu starší a ta co je víc podobná tátovi,tak je stranou a nikde ji není skoro vidět.Jinak ať si vymýšlí jednu školu za druhou,je to jejich věc,ale pokud nemá talent a inteligenci,tak ji nepomůže ani že je Gottová.

hadafan
10. 10. 2017 • 14:20

.Tak tak..........anebo se i vycimbali???stavitelé.

eisenbieger
10. 10. 2017 • 12:12

ta skola je jen umele medialne nafoukla , jde o obyc skolu a vyhozeny prachy

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.

Známé celebrity
Agáta Hanychová • Anna K. • Anna Slováčková • Artur Štaidl • Bolek Polívka • Dagmar Havlová-Veškrnová • Dagmar Patrasová • Daniela Písařovicová • Dominika Gottová  • Eva Burešová • Eva Samková • Felix Slováček • Filip Blažek • František Ringo Čech • Hana Gregorová • Hana Zagorová • Helena Vondráčková • Hynek Čermák • Iva Kubelková • Ivana Gottová • Iveta Bartošová • Jakub Prachař • Jan Čenský • Jan Kraus • Jana Adamcová Nováková • Jana Boušková • Jaroslava Obermaierová • Jiří Bartoška • Jiří Krampol • Jiřina Bohdalová • Jitka Čvančarová • Josef Kokta • Karel Gott • Karel Šíp • Kate Middleton • Kateřina Brožová • Libor Bouček • Linda Rybová • Lucie Bílá • Lucie Borhyová • Lucie Šafářová • Lucie Vondráčková • Lukáš Vaculík • Mahulena Bočanová • Marek Eben • Marta Kubišová • Martin Dejdar • Michal David • Monika Marešová-Poslušná • Ondřej Gregor Brzobohatý • Pavla Tomicová • Petr Janda • Rey Koranteng • Sára Affašová  • Sara Sandeva • Simona Krainová • Štefan Margita • Taťána Kuchařová • Tatiana Dyková • Tereza Kostková • Tomáš Plekanec • Václav Neckář • Veronika Arichteva  • Veronika Gajerová • Veronika Žilková • Vojtěch Dyk • Vojtěch Kotek • Zdeněk Pohlreich • princ George • princ Harry