Hysterka a psychopat aneb Nejvýbušnější Výměna manželek: Hádky, rvačky a obtěžování po natáčení! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 4. října 2023

Svátek slaví František, zítra Eliška

Hysterka a psychopat aneb Nejvýbušnější Výměna manželek: Hádky, rvačky a obtěžování po natáčení!

Rozhádaná Výměna manželek s Petrou a Jakubem
Rozhádaná Výměna manželek s Petrou a Jakubem (archiv TV Nova)

Neustálý řev, sprosté nadávky a fyzické násilí jsou u Petry (29) a Mirka (31) na denním pořádku. Nic na tom nezměnila ani středeční Výměna manželek. Paradoxně je to ještě horší než předtím. Olej do ohně totiž přilévá »druhá manželka« Eva (27)! „Pořád volá Mirkovi a obtěžuje nás,“ prozradila deníku Aha! výbušná Petra.

„S manželem jsme stále spolu. Snažíme se, aby se jeden k druhému lépe choval,“ dušuje se Petra, která přiznala, že svého Mirka dokonce škrtila páskem! Dnes se hádají nebo perou kvůli Evě. „Nelíbí se mi, jak nastiňuje, že mají s manželem harmonický vztah, a pak volá mému manželovi a stěžuje si, jak se doma s Kubou hádá. Kontaktuje ho převážně ona. Vadí mi, že se stará o moji rodinu. Zasahuje mi do života, stará se, jestli jsme doma a kde jsem,“ tvrdí Petra, která se ve Výměně předvedla jako hysterka.

„Co to tady, do pí*e, na mě hraješ za komedii, ty chcípáku jeden! To, co já mám doma, je zlatý,“ křičela na Jakuba. Ten si to ale nenechal líbit a vracel jí to stejnou měrou. „Je pravda, že jsem strašně výbušný člověk a co se mi nelíbí, to řeknu. Ale ten Kuba se mi nezdál od prvního dne a divím se, že jsem vybouchla až po šesti dnech. Zjistila jsem, že je psychopat,“ říká Petra o Evině manželovi.

Psychiatr Cimický varuje: Špatný vzor pro děti!

„Děti si dělají zkušenost z toho, co vidí. Jestliže vyrůstají v takovém násilí, tak se budou také chovat násilně a budou to považovat za správnou reakci. Samozřejmě takové prostředí není pro děti ideální a nejsou dobrým vzorem. Pokud si partneři nerozumí, měli by si lépe rozmyslet pořizování rodiny,“ sdělil Aha! psychiatr Jan Cimický (69).

Eva má nemocnou dceru

Eva po natáčení podle svých slov neřeší manželství Petry a Mirka, ale zdravotní problémy dcery. „Kristýnka byla v nemocnici, je po operaci, takže bojujeme... Špatně mluví a má ochrnutou pusinku,“ řekla Aha! zoufalá maminka.
O vulgární nadávky nebyla od Petry nouze.

Video se připravuje ...Přečtěte si
1pravda1
6. 10. 2017 • 11:28

Shnilé zuby a rozhoďnožka, co se nestará ani o děti? Odpuzující příklad! Ovšem zezadu dobré, ale některým chlapům to asi stačí

panamira
6. 10. 2017 • 10:30

Palice, jsi v mládí asi spadl z mostu na hlavičku, že? Kdo by chtěl takovou šlápotu, že ?

oldedek
6. 10. 2017 • 09:38

No, nyní už je mi jasné jak přijde k tomu, že dojde někdy i k zastřelení manželky ... 14 dní bych to nevydržel

1pravda1
6. 10. 2017 • 09:15

Že se hysterka vytočí, to se stává, ale ona byla i špatná máma, děcka samy doma, nevěděly kde vůbec matka je, a to i několik dní, nesnídaly, svačinu občas, první jídlo oběd ve škole a k tomu neustálé hádky. Její manžel byl podle ní zlatý, o děcka se staral dobře. Ale ten šílenec od Evy taky nic moc, ihned přešel do velmi sprostého útoku, a to jak manipuloval s nevlastní dcerou ohledně spaní ve stanu, silné citové vydírání a manipulace jako vyšitá. A to jak zakázal holce jedinou kamarádku kvůli vším a ona byla opravdu na té totální samotě hodně nešťastná, ho nezajímalo. Kluci byli dva a vlastně to vyhráli, deset dní klidu a pohody ale ta holčička to fakt psychicky odnesla.

rumovapalice
6. 10. 2017 • 08:40

Petra je krásná holka, její zadeček je úžasný, pouze má smůlu, že padla na chlapa - socku. Měla raději lovit ve vyšších finančních vodách, dovedu si ji představit vedle opravdového milionáře, hokejky, nebo kopálisty. Pak by se zklidnila a věříám že š.ukání s ní by bylo snové.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.