Hrob zmizelé Míši? Policie pod vlivem tajemna! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 15. června 2024

Svátek slaví Vít, zítra Zbyněk

Hrob zmizelé Míši? Policie pod vlivem tajemna!

Policisté hledali Míšu na novém místě
Policisté hledali Míšu na novém místě (Koláž Blesk.cz)

Ústecká police je přesvědčená, že je Míša Muzikářová mrtvá, stejně jako jediný podezřelý! Případ se tudíž odkládá. Na případu se prý ale stále pracuje, prověřují se dva konkrétní nové poznatky z oblasti tajemné psychotroniky!

 

„Důvodem je, že se nám nepodařilo zjistit skutečnosti, které by nás opravňovaly zahájit trestní stíhání. Neznamená to, že již na případu nikdo nepracuje. Lhůty dané trestním řádem nás ale nutí k tomu, abych to tímto usnesením ukončili," prohlásil během tiskovky náměstek krajského policejního ředitele Zbyněk Dvořák. A jak se tedy na kauze dále pracuje? 

„Pátrání soustavně probíhá. V tuto chvíli máme od veřejnosti dva nové poznatky, které byly konkrétního charakteru a na kterých se intenzivně pracuje," prozradil šéf vyšetřovatelů Martin Charvát. Následně upřesnil, že jde o podněty od psychotroniků, které ale mají reálný základ. „Jsou velmi konkrétní, proto je prověřujeme," dodal.

Hudebník, který složil Míšinu oblíbenou píseň: Doufám, že není pozdě a ty se vrátíš domů... Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.