Hüttnerová se chlubí oázou klidu v Praze! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 4. července 2022

Svátek slaví Prokop, zítra je Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje

Hüttnerová se chlubí oázou klidu v Praze!

Zahradničení propadla Iva Hüttnerová až po čtyřicítce. Dnes už si bez této kratochvíle neumí představit život.
Zahradničení propadla Iva Hüttnerová až po čtyřicítce. Dnes už si bez této kratochvíle neumí představit život. (Foto Aha! - Renáta Czadernová, Nova)

Herečka Iva Hüttnerová, kterou můžete znát především ze seriálu Ordinace v růžové zahradě, tvrdí, že má nejkrásnější zahradu v Praze! Svou chloubu ukázala Aleši Cibulkovi v pořadu Můžu dál?.

I v Praze můžete najít nádhernou zahradu jako na vesnici. To prokázala herečka Iva Hüttnerová, která je vášnivou zahradnicí a lidé, kteří zahradničení nerozumí, nebo ho neoceňují jí nemohou přes práh.

,,Já už vlastně nesnáším návštěvy, které tomu nerozumí.Když někdo přijde a řekne, že je to hezký, ale neumí si to představit… Já tu vítám jen zahradníky a lidi, kteří vědí, co je to strašnou dřinu,“ řekla Sedmičce Iva.

V její oáze klidu a odpočinky nechybí květiny, stromy, skalky, perfektně upravený trávník ani jezírko. Pokochat se přírodou přišly Dana Morávková, Dana Batulková a Hanka Křížková, které také umí ocenit dřinu, díky, které je vše tip ťop.

Na video s Ivou se můžete podívat zde:

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.