Falešný ajťák Karel z Prostřeno: Kvůli natáčení přišel o práci! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 9. prosince 2023

Svátek slaví Vratislav, zítra Julie

Falešný ajťák Karel z Prostřeno: Kvůli natáčení přišel o práci!

Karla opravdu nastrčil Kazma! Karel kvůli Prostřeno přišel o práci.
Karla opravdu nastrčil Kazma! Karel kvůli Prostřeno přišel o práci. (Foto ara)

Díky svému hereckému výkonu v pořadu Prostřeno! sice Karel Ondrka (28) získal popularitu, o mnohé ale přišel. Tourettův syndrom hrál na své okolí totiž i po odvysílání kulinářského pořadu a dokonce ztratil i pracovní místo.

„Jemu patří velký dík, protože si tady neumí nikdo představit, co všechno pro to musel obětovat. Pracovní pozicí počínaje, ale nekonče,“ svěřil nám jeden z týmu Kamila Bartošky (31) řečeného Kazma, který podvod přichystal.
„Musel několik měsíců v práci a na veřejnosti předstírat nervové tiky a nadávat, aby zůstal v roli,“ prozradil Markus ze štábu, který na březnovém ziscenovaném pořadu, spolupracoval.
„Nebylo jednoduché projektu na internet pro dobrou věc obětovat své dobré jméno, kariéru, strašně moc času a hlavně i vztahy s jeho okolím,“ prozradil na sociální síti Markus. Podle Ondrky o tom, že vše hrál, věděla rodina a jeho manželka.

Na video s Karlem z Prostřeno se můžete podívat zde:

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.