Herec Batěk: Orgie v bordelu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 30. března 2023

Svátek slaví Arnošt, zítra Kvido

Herec Batěk: Orgie v bordelu!

Štáb měl o herečku chvílemi strach.
Štáb měl o herečku chvílemi strach. (Foto: kapela Alchymie)

Petr Batěk je konečně po dvou rozvodech ve spokojeném vztahu. O to překvapivěji pak působí snímky, na kterých si herec užívá divoký sex s prostitutkou.

Nespokojené manželství a divoký sex s prostitutkou v nevěstinci, to se naštěstí netýká osobního života herce Petra Baťka, ale videoklipu kapely Alchymie k písni Válka v postelích, kde si Batěk zahrál dalšího záporáka. Do role se tentokrát opravdu položil. Štáb měl dokonce chvílemi o herečku v roli prostitutky strach.

Že by se však některá z žen dočkala v hercově náruči něčeho podobného, je však nemyslitelné. „Sex se má líbit oběma, má jít o dialog a ne o to dokazovat tomu druhému svou fyzickou a psychickou nadřazenost,“ prozradil Batěk, co si myslí o drsnějším sexu. „Něco takového v žádném případě neuznávám,“ dodal a vysvětlil, že v podobných rolích se alespoň vybouří a v osobním životě je pak klidný jako beránek.

 Video: Petr Batěk prozradil, kolik stály jeho nejdražší boty!

Video se připravuje ...

 Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.