Gottova Ivana úřaduje! Tají mu přátele i akce... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 27. května 2024

Svátek slaví Valdemar, zítra Vilém

Gottova Ivana úřaduje! Tají mu přátele i akce...

Ke Karlu Gottovi se údajně nedostávají všechny pozvánky, které mu chodí.
Ke Karlu Gottovi se údajně nedostávají všechny pozvánky, které mu chodí.  (Foto Aha! – Marek Pátek, David Kundrát a ara )

Nechrání ho až moc? Deník Aha! zjistil, že současný management Karla Gotta (77) vedený jeho manželkou Ivanou (41) neříká zpěvákovi o všech pozváních a pracovních nabídkách, které do agentury přichází.

„Zval jsem Karla na výstavu svých fotek, ale neprovolal jsem se mu! Komunikoval jsem tedy s jeho managementem. A pak jsem zjistil, že mu o té akci prý vůbec neřekli. Škoda,“ svěřil známý fotograf Miloš Schmiedberger (69), který připravil výstavu ke svým nadcházejícím 70. narozeninám. Podle informací deníku Aha! ale nejde o první případ.

Ke zpěvákovi, který má v krátké době opět nové telefonní číslo a málokdo z kolegů a kamarádů se mu dovolá, se oficiální cestou přes management dostanou jen některé informace. Mluvčí Karla Gotta Aneta Stolzová na náš dotaz ohledně výstavy Miloše Schmiedbergera do uzávěrky vydání nereagovala. Telefon nezvedl ani samotný zpěvák, který už po nedávné operaci střev začal pozvolna pracovat. O víkendu vystoupil na plese Českého rozhlasu. Změny ve firmě!
Pracovní aktivity a komunikaci s fanoušky má plně na starosti agentura Karel Gott Agency, kterou zpěvák založil v létě roku 2015 a letos v lednu ji za symbolickou jednu korunu přepsal na svoji manželku Ivanu.
Kolik zaměstnanců či najatých pracovníků agentura má, není jasné.

Historie se opakuje? Drobného vymazali z telefonu!
Na to, že nově nastavená komunikace v případě Karla Gotta nefunguje jak má, upozornil loni zpěvák Milan Drobný (72). Tvrdil, že zpěvákova manželka Ivana vymazala Karlovi z telefonu jeho číslo, aby nemohli být v kontaktu. Drobný si nebral servítky a veřejně řekl, že Ivana svého muže odřezává od lidí.

Více zajímavostí ze života Karla Gotta najdete ZDE!Přečtěte si
hanainge
11. 3. 2017 • 14:36

Je na místě i čase, aby konečně vyšla pravda o Karlu Gottovi. Není pravda, aby Karel Gott byl ženatý i aby Karel Gott byl otcem 4 dcer. Jeho domnělá manželka neustále se jmenuje Ivana Macháčková a pracovala pro Karla Gotta jenom jako uklízečka i na počítač. Ve skutečnosti Karel Gott nemiluje Ivanu Macháčkovou i obráceně. Ivana Macháčková je velmi nestydatá ženská, protože jenom chce slávu, peníze, moc a chce celebrity využít a proto Ivana Macháčková v Praze už často měla vztahy s novináři a muži, které jsou koncertní pořadateli. Ivana Macháčková chce být na veřejnosti. Už často Ivana Macháčková nechala zhotovit i zveřejnit fotomontáže s Karlem Gottem. Dále Ivana Macháčková nechala padělat televizní vysílání s Karlem Gottem, což znamená, že Ivana Macháčková nechala se ustanovit jako montáž do vysílání s digitální televizní technikou. Charlottka Ella je jedinou dcerou Ivany Macháčkové. Správným otcem Charlottky Elly je zpěvák muzikálů Martin Pošta, který se narodil dne 06.11.1966. Časopis „S tebou mě baví život“ zveřejnil v listopadu 2006 fotky a článek s Martinem Poštou a dcerkou Charlottkou Ellou na klíně. Martin Pošta už se přiznal, že měl milenecký vztah s Ivanou Macháčkovou. Charlottka Ella je Martinu Poště velmi podobná. Nelly Žofie, která je prý nejmladší dcerou Karla Gotta, ve skutečnosti má úplně jiné rodiči. Její matkou je Michaela, která je přítelkyni Ivany Macháčkové a její otcem je mladý a brunet partner paní Michaely. Nelly Žofie žije s matkou Michaelou a otcem v Kladnu. V roce 1991 lhal závistivý muž v televizi RTL, aby Karel Gott byl homosexuál. Na to bývalý německý manažer Karla Gotta mu doporučil se tak chovat, aby Karel Gott měl ještě druhou dceru, která se jmenuje Lucie. Bohužel Karel Gott na to poslouchal a choval se tak, jako manažer, který má špatný charakter, mu doporučil. Zřejmě Karel Gott dosud neměl dost času, přemýšlet spravedlivé o věcech, jinak by se tak nespravedlivý nechoval. Ve skutečnosti Karel Gott dlouho žije sám v jeho vi

majojo
11. 3. 2017 • 10:03

Hlavně musí před Božským ukrývat bulvár, jinak by se Karel dozvěděl... zkrátka všechno, co mu ona tají!

6010
11. 3. 2017 • 08:33

Bože, když člověk tady čte ty příspěvky, co je v lidech zla a nenávisti.Nechápu, kde se to vše zlé v lidech bere.Pokud jsme my Češi takto prohnilí a zlí, pak dobře nám tak, co se v té politice a vůbec ve světě na nás chystá.Zřejmě si to zasloužíme.

-bello-
10. 3. 2017 • 23:38

dingous blbost!Pro Gottku by bylo nejlíp., kdyby byla vdova.Měla by konečně k sobě mladšího .Bohatá už není o nic víc, když on nic už nedělá! Možná má zase vývod střeva a to musí být strašný

-bello-
10. 3. 2017 • 23:10

Ivana je levá na všechno.Ona a management, jo? To nemůže vyselektovat zábavu, povinnost , nutnost a předložit mu denně na 1 hod. seznam s ANO/NE ? Dyť ona nedělá nic.Holky mají vychovatelky a na úklid a vaření má hospodyně.Na běh věcí kolem Gotta má tu svou kamarádku a bůhví koho ještě, bóže to je mi divná rodina.Gott je v 77 letech dementní, že by sám nic nedokázal ? Dyť v tom věku je tolik schopných lidí, co ještě pracují .Gott se vzdává života, co z toho má ?

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.