Herec Dobrý si sáhl na život! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 28. ledna 2022

Svátek slaví Otýlie, zítra Zdislava

Herec Dobrý si sáhl na život!

Herec se dostal do blázince, protože chtěl spáchat sebevraždu.
Herec se dostal do blázince, protože chtěl spáchat sebevraždu. (Foto: Profimedia)

Divokou minulost má za sebou Karel Dobrý (47) alias strážmistr Radomír Vlacha, který se včera poprvé objevil v retro seriálu ČT Četníci z Luhačovic. Prošel si nejen závislostí na alkoholu, ale chtěl také skoncovat se životem!

Charismatický herec se nikdy netajil tím, že nezvládal pití. „Když se ožeru, chovám se jako hovado! Tomu se ale snažím vyhýbat, protože mám opravdu blbou opici. Běsi a démoni,“ svěřil před časem Dobrý. Pod vlivem prý bývá agresivní a neví o sobě.

4 dny chlastu
„Mám aktivní opici, a když, tak chlastám čtyři dny. A je to čím dál tím horší. Pak už nemám vůbec zábrany, je to nehezký, chodím nahatej po ulici, krvavej, vždycky dostanu přes držku, demoluju bary, zatýkají mě, soudí, urážím lidi a pak se třeba druhý den ráno probudím bez práce,“ prozradil na sebe představitel prvorepublikového strážmistra.

Podřezal si žíly
Není divu, že ho bohémský způsob života dostal i do psychiatrické léčebny. „Ležel jsem doma ve vaně po nějakém houbičkovém vzrušení a podřezával jsem si žíly. Skončil jsem na ambulanci. Štkal jsem jak malej blbeček. Poslali mě do blázince, dorazil jsem tam s těma obvázanejma pazourama a sekal latinu. Spolykal jsem všechno, co řekli, a bylo mi z toho mizerně,“ dodal Dobrý s tím, že trvalo ještě nějaký čas, než své problémy dostal pod kontrolu.

Přišel o malíček na ruce
Na podzim 2000 se Dobrý pod vlivem alkoholu dokonce zranil s trvalým následkem. Skákal opilý do kašny a přišel o malíček pravé ruky! Využil toho i režisér Četníků z Luhačovic. V seriálu je to ovšem prezentováno jako válečné zranění.

Válečný veterán
Karel Dobrý v seriálu hraje válečného veterána, několikrát vyznamenaného příslušníka italských legií. Než se vrátil z fronty, manželku i děti mu vzala španělská chřipka. Jedinou jistotou, která mu zůstala, je uniforma. Proto si po válce vybral tu četnickou.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.