Veronika v obavách: Buzeruje Jardu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 25. května 2024

Svátek slaví Viola, zítra Filip

Veronika v obavách: Buzeruje Jardu!

Verča má o Jágra strach.
Verča má o Jágra strach. (Foto ara)

Právě teď je Jaromír Jágr (44) s Pantery na desetidenním tripu, letadlem létá ob den. Těžko se tak někdo ve stínu děsivého neštěstí může jeho Veronice divit, že je tuze vystrašená. Navíc když se Jarda ne vždy ozve hned po přistání, že je v pořádku!

Právě teď je Jaromír Jágr (44) s Pantery na desetidenním tripu, letadlem létá ob den. Těžko se tak někdo ve stínu děsivého neštěstí může jeho Veronice divit, že je tuze vystrašená. Navíc když se Jarda ne vždy ozve hned po přistání, že je v pořádku!

Zpráva, že se v pondělí večer v kolumbijských horách zřítilo těsně před přistáním letadlo a přežilo pouze šest ze 77 osob na palubě, bleskově obletěla svět. Minout ji tak nemohla ani milovnice sociálních sítí Veronika Kopřivová (25). A pořádně ji vystrašila! Smrt téměř celého týmu brazilských fotbalistů (havárii přežili tři z nich) totiž přišla právě ve chvíli, kdy si její milý během šestizápasové štace létá napříč Amerikou v oblacích (v noci na dnešek hrál na ledě Detroitu).   

Jak to totiž vypadá, ne vždy se »Džegr« sexy blondýnce poslušně hlásí, jakmile týmový speciál dosedne na runway. Právě proto mu finalistka České Miss 2012 nechala na Facebooku lehce nazlobenou zprávu, byť ocukrovanou smajlíkem. „Ještě se div, proč furt buzeruji s tím, ať se ozveš hned, když přistaneš!“ vzkázala mu z bezpečí Miami.

Tak snad se Jardík, jak mu zamilovaně říká, polepší. Vždyť s Panthers až do návratu domů 7. prosince musí nalétat rovných 6000 kilometrů. Tedy ještě o 1160 víc, než jihoameričtí nešťastníci…

Zřícenému letadlu došlo palivo, přitom… Mohli dotankovat!

Tak už je to jasné. Spekulace, proč letoun společnosti LaMia s fotbalisty Chapecoense cestou na finále Jihoamerického poháru havaroval těsně před cílovým Medellínem, jsou u konce. „Můžeme jasně potvrdit, že letadlo nemělo v okamžiku nárazu žádné palivo,“ potvrdil šéf kolumbijského letectví Varón. Pilot měl přitom stanovené pro dotankování hned dvě možnosti. Této možnosti však překvapivě nevyužili, a to se následně 71 lidem, včetně jeho samotného, stalo osudným.  Přečtěte si
elzbet1
3. 12. 2016 • 00:34

Dělávala jsem totéž u syna až do té doby,kdy letěl na Mallorku s obvyklým: až přistneš,hned zavolej! Jeho odpověď mně tehdy zcela odzbrojila a od té doby jsem již tuto větu nepoužila i když se třesu strachy. Řekl:no,no a kdyby letadlo spadlo a asi do moře,tak co,ty tam snad doplaveš?!

ellenic
2. 12. 2016 • 20:15

sugarbitter Tahle už má uloveno a nyní bude dělat vše, aby si to Jágr ještě nerozmysle l, když už to byl takový divný výběr. Podle mne nejhorší ze všech možných .

sugarbitter
2. 12. 2016 • 17:31

Nejdravější šelmou je žena, která loví manžela.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.