Ťukněte si s celebritou! Zpěvačka Sisa Sklovská slaví 51! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 20. května 2022

Svátek slaví Zbyšek, zítra Monika

Ťukněte si s celebritou! Zpěvačka Sisa Sklovská slaví 51!

Sisa Sklovská dnes slaví narozeniny. Přejeme všechno nejlepší!
Sisa Sklovská dnes slaví narozeniny. Přejeme všechno nejlepší! (Foto: Ladislav Křivan, Pavel Machan, Roman Souček, )

51. narozeniny dnes slaví zpěvačka Sisa Sklovská. Přejeme všechno nejlepší, hodně štěstí, lásky a samozřejmě to zdravíčko!

Slovenská zpěvačka Sisa Sklovská vystupovala v Německu, Belgii, Finsku, Egyptě nebo i ve Spojených státech. Po studiích Vysoké školy múzických umění v Bratislavě absolvovala pěvecké kurzy v Itálii. Šest sezón zpívala jako sólistka opery Slovenského Národního Divadla.

V roce 1996 se zpěvačka přestěhovala do Prahy, kde oživila postavy muzikálů Krysař od Daniela Landy, Hamlet Janka Ledeckého nebo Tři Mušketýři od Michala Davida.

Sisa Sklovská na svou první koncertní šňůru po Státech vyrazila v roce 2001. Tleskali jí v New Yorku, Washingtonu nebo v Chicagu.

Sisa také usedla do poroty pěvecké soutěže X Factor v roce 2014. Kolegy jí dělali známé tváře, jako nadaná zpěvačka Celeste Buckingham, zpěvák a moderátor Ondřej Brzobohatý Gregor a další hudebník Oto Klempíř.

Začátkem roku 2011 si Sisu Sklovskou vzal ředitel pojišťovny Juraj Lelkes. Svatba proběhla v jeho rodné vesnici Vrakún na Slovensku.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.