Anička Slováčková (21): Rodiče mi ničí zdraví! Našli jí druhou bulku v prsu... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 28. ledna 2022

Svátek slaví Otýlie, zítra Zdislava

Anička Slováčková (21): Rodiče mi ničí zdraví! Našli jí druhou bulku v prsu...

Uslzená Anička Slováčková byla opět na mamografu...
Uslzená Anička Slováčková byla opět na mamografu... (Foto Aha! – Petr Novotný, Marek Pátek, archiv TV Nova )

Kvůli neshodám svých slavných rodičů Dády Patrasové (60) a Felixe Slováčka (73) prolila potoky slz. Anna Slováčková (21) má zato, že se domácí hádky podepsaly na jejím zdraví. „Mám další bulku v prsu,“ přiznala deníku Aha! hvězda show Tvoje tvář má známý hlas.

První bulku si našla před rokem. Naštěstí se hned svěřila mámě Dádě a ta ji hnala na mamograf. „Dobré bylo, že nádor nebyl zhoubný, méně dobré je, že se tam od té doby objevil další,“ řekla Anička magazínu Dnes. Za půl roku ji tak čeká další kontrola.

Útěk z vily
Od doby, co jí Dáda a Felix společně pořídili byt nedaleko jejich vily, se Anička cítí lépe. „Nervy z práce mi nevadí, stresovala jsem se z rodičů, brečela jsem do pěti do rána,“ přiznává Slováčková, kterou nejvíc deptala nevěra jejího otce Felixe s výtvarnicí Lucií Gelemovou (33).

Žena ji urazila
„Nechápala jsem, jak můj skvělý otec mohl podlehnout zrovna takové ženské. To mě v podstatě urazilo,“ vysvětlila Anička, která je přesvědčena, že její trápení prostě muselo skončit nějakou nemocí. Teď přijde v klidu domů do bytu, nají se, jde spát a těší se na další den.

Nevěří na lásku
Špatné ale je, že podle svých slov ztratila víru v lásku mezi mužem a ženou. U tak mladé dívky to zní hrozně. I Dáda je z toho smutná. Mrzí ji, že ve finále ji lidé hážou s Felixem do jednoho pytle.
„Já nejsem ta, která dva roky veřejně zahýbá. Zapomíná se na to, kdo rozkol způsobil,“ upozorňuje smutně Patrasová.

Máma ji podporuje
Anička je velice nadaná. V pořadu Tvoje tvář má známý hlas předvádí schopnosti taneční a hudební, které si nemohla nechat ujít ani Dáda. Přišla ji podpořit na natáčení druhé epizody populární show, kterou uvidíte už v neděli večer na TV Nova.

Vše o soutěži Tvoje tvář má známý hlas najdete v Nedělním Aha!Přečtěte si
ellenic
11. 9. 2016 • 01:45

Udivuje mne, jak se její matka obhajuje, že ona rozkol nezpůsobila . A nyní s Italem je to co, že by k němu chodila do kurzu vaření italské kuchyně .

-bello-
10. 9. 2016 • 23:21

Ta holka se mi líbí.Nefňuká a vydělává si.Z domova utekla a vůbec se nedivím, že je jí mizerně. Chápu tu její bezmoc a znechucení .Kdyby táta vyměnil mámu za pěknou a chytrou ženskou, tak ještě. Ale za takovou patla matla dorotu Gelemovou, co se nečapla ani u sekty a tak se chytla nohavice Slováčka? ? Za tu , která maluje srágory o její mámě? Držím jí palce! Podle toho, jak vidí svět teď nějak rychle dospěla.Nevím, jestli je to dobře.A kontroly každých půl roku taky nejsou žádná sranda a jen vůl to tady zlehčuje!!!!

mandat
10. 9. 2016 • 21:21

Takove bulky jsou hrudky tuku, to zase nekdo dela drama,aby se o nem psalo. Slovackova by se mela stahnout a neotravovat narod.Jeji matka staci.

mekanik
10. 9. 2016 • 15:53

rodina na 3.14ču

ivanak
10. 9. 2016 • 15:43

chaluge dík,nejsem na ně zvědavá,tohle není diskuze,už je mi to jasný

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.