Ordinace je zpět: Rozvodové peklo! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 26. ledna 2022

Svátek slaví Zora, zítra Ingrid

Ordinace je zpět: Rozvodové peklo!

MUDr. Zdena Suchá – Dana Morávková (45)
MUDr. Zdena Suchá – Dana Morávková (45) (Foto TV Nova)

Osudová setkání, zakázaná láska, ale i pád na dno a smrt! Nejsledovanější seriál současnosti vstupuje po letní pauze už do 12. sezony a do života oblíbených hrdinů Ordinace v růžové zahradě 2 zasáhnou nové postavy, které notně zamíchají jejich osudy i vztahy. Deník Aha! už ví, co je čeká!

MUDr. Alena Rytířová - Michaela Badinková (37)  
Krásná, inteligentní a navíc rozvedená. Není divu, že zamotá hlavu i primáři a notorickému sukničkáři Čestmíru Mázlovi (P. Rychlému). Alena se vrátila po letech do Kamenice, kde vyrůstala a kde má dodnes poněkud svéráznou maminku Jarmilu (J. Paulová). A nepřijela sama! S sebou má už dospělou dceru Emu, která v Praze studuje medicínu.

Jarmila Kočková - Jana Paulová (61)
Jarmila miluje život a všechno, co k němu patří. Muže střídá jako ponožky. V životě pochopila, že od nich zkrátka nemůže nic moc očekávat. Ráda by, aby tenhle nadhled měla i její dcera Alena, tu ale její nespoutané chování a občasná extempore přivádějí k šílenství. To vnučka Ema má pro babičku větší pochopení.

Ema Rytířová - Simona Lewandowská (17)
Studentka medicíny a žákyně školy jménem Život. Ema je dokonalá kombinace svědomité maminky Aleny a přímočaré babičky Jarmily. Medicínu bere vážně a jednou by chtěla být stejně dobrá, ne-li lepší než její matka. I když je pro ni na prvním místě škola, zamiluje se do Mázlova syna Jakuba (L. Ondřej).


Romana Babáková - Valérie Zawadská (57)
Kamioňačka je prototyp ženské, která se s ničím nemaže. Má přepravní firmu, která jí vynáší. Bohužel ale musí být hospitalizovaná kvůli postupující plicní fibróze. Babáková nemá manžela ani děti, její zdraví je víc než vachrlaté, a tahle informace je jako balzám na duši MUDr. Boba Švarce (M. Zounara).

Adam Svoboda - Libor Stach (25)
Mezi matadory působí čerstvý absolvent zpočátku jako slon v porcelánu, primář Suchý v něm ale vytuší skrytý talent. Adam by se sice chtěl vyrovnat zkušenějším kolegům, ale byl by nejraději, kdyby to šlo samo sebou. Jenomže pro to bude muset něco obětovat, a to je pro něj bolestné uvědomění.

Nicky - Tereza Rumlová (29)
Víc než lidem tato sympatická »ajťačka« rozumí počítačům. Přemýšlí nejen v jedničkách a nulkách, ale také o životě s Adamem. Podporuje ho, jak nejlépe dovede, chtěla by s ním prožít klidný život i za cenu kariérních ústupků. On to ale vidí jinak.

Vilík Brouček - Roman Štabrňák (33)
Dobrák od kosti, který svou přílišnou dobrotou ale umí lézt dost na nervy. Vilík miluje jídlo a moc rád by miloval i nějakou dívku. Kamarádek má nepočítaně, jenže v ženách víc než cokoli jiného vzbuzuje soucit. Zželí se ho hlavně Lucii (I. Jirešové) a Darkovi (M. Novotnému), což nabourá jejich poklidný rodinný život.

Lenka Ženíšková - Anna Schmidtmajerová (31)
Dospělá dcera doktora Ženíška (Z. Žáka) je nespoutaná, užívá si života na sto procent. Už jí ho totiž mnoho nezbývá. Vrátila se jí rakovina a ona se místo léčby rozhodla v čase, který ještě má, dohnat všechno, co dosud nestihla. Přivádí tím k zoufalství svého otce, který by ji raději než po hospodách a u cirkusu viděl na kapačkách v nemocnici.

Andrej Martynčák - Ján Jackuliak (38)
Slavný slovenský hokejista se zamiluje do Zdeny Suché (D. Morávkové) a ta jeho lásku opětuje. Doktor Suchý (J. Čenský) se vrací z Ugandy, kde si uvědomil, jak důležité jsou pro něho děti. Rozhodne se dát svou rodinu zase dohromady. Je ale pozdě. Začíná rozvodové peklo...Přečtěte si
fouk.si
31. 8. 2016 • 12:00

Fakt je ten že to je čím dál větší kravina a tu Morávkovou mohli nechat na Slovensku té její stahnuté papulky už bylo opravdu dost. Baba protivná.

havran2
31. 8. 2016 • 08:50

A kdo se na tu volovinu ještě dívá ! ! !

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.