Adamcovi na Floridě: To je naše nové hnízdečko! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Adamcovi na Floridě: To je naše nové hnízdečko!

Plavání Jana zbožňuje.
Plavání Jana zbožňuje. (Foto: Blesk)

Zdá se, že Adamcovi si koupí nové nemovitosti na Floridě splnili sen! Původně si za oceánem pořídili byt, ale nebylo to ono. Přednost tedy dali domu se zahradou a bazénem, kde si dny volna dokážou naplno užít nejen rodiče, ale i jejich dvě děti.

Rodina režiséra Adamce původně vlastnila na Floridě byt, toho se jim však v březnu podařilo zbavit. Nový domeček jim všem dělá obrovskou radost. „Díkybohu nemusíme platit drahé služby, které nám v bytě nevyhovovaly, na to my prostě nejsme,“ prozradila Jana Adamcová pro Blesk TV Magazín.

Adamcovi moc rádi cestují, ale nechtějí svým koníčkem obtěžovat děti, proto jezdí stále na stejné místo, kterým se momentálně stal prostorný dům poblíž známého národního parku. „Ale pozor, jsme tu vždy jen jako na chatě, za domov považujeme jen Česko a Prahu,“ prozradila moderátorka, která si na »chalupě« užívá hlavně opalování a bazén.

V interiéru domu žádné velké změny neprováděli, upravili si jen obývák. Většinu času totiž tráví na zahradě. „Jirka zahradničí, má to rád. Dokonce pěstuje mandarinky a různé druhy ovoce,“ prozradila Jana.

 Přečtěte si
mandat
20. 8. 2016 • 21:58

To neni dum,jak jsem zvykly v Evrope, tam jsou drevene boudy,protoze je tam teplo, nemaji zadny sklep ani izolaci, kdyz prijde silny hurikan,pak to tam lita.Jestli na to ma,at si to koupi a uziva si,nevim,jak to bude ta zenska vse financovat az adamec natahne brka.Bude asi muset chudinka pracovat,nebo musi uhnat zase nejakeho dedka s penezma.

britva
19. 8. 2016 • 17:19

uduste se těma penězma

zaka
19. 8. 2016 • 14:14

máž ho mít(hnízdečko) a neotravuj děvucho

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.