Jirešová v zajetí hádek: Doma je to na ostří nože! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 28. května 2023

Svátek slaví Vilém, zítra Maxmilián

Jirešová v zajetí hádek: Doma je to na ostří nože!

Ivana Jirešová
Ivana Jirešová (Foto: Martin Sekanina)

Herečka Ivana Jirešová (38) je momentálně v rozvodovém řízení s manželem Viktorem Dykem (47). Trochu se to protahuje, protože jak sama říká, zatím na to neměla čas. Možná věnuje příliš času plánování dovolené a následným hádkám s rodinou.

Ivana Jirešová na sebe prozradila, že dovolená v Chorvatsku nebo Řecku není nic pro ni, je tam totiž málo teplo. „Zvítězí asi arabské státy, i když kvůli tomu budu doma neoblíbená,“ svěřila herečka své plány, kam zřejmě vyrazí za teplem.

Proč se tato destinace její rodině nelíbí? „Moje sestra totiž nenávidí muslimy, pořád se hádá se svým manželem a naším tátou. Doma je to na ostří nože,“ vysvětlila herečka, která záměrně politiku nesleduje a snaží se v hádkách zůstávat neutrální.

Její nezájem o politiku, je docela pochopitelný, ale cestovat do arabských států v době, kdy dochází poměrně často k teroristickým útokům, vidí mnoho lidí jako risk a na podobná místa raději nejezdí. Jirešová má však jiný názor. „Upřímně, nechápu to. To, co se nám stane, je předem dané. Je to osud, kterému se stejně nevyhneme,“ uvedla pro týdeník Sedmička.

 Přečtěte si
defakto
6. 5. 2016 • 00:13

... ale to že je blbá za to může sama ! Dyk je štastný , že se této stračeny zbavil !

mpads
5. 5. 2016 • 12:36

Vymlouvat se a spoléhat na osud je jako, že za všechno může bůh a ne člověk..Je to nezodpovědné myšlení. Osud je spojený z opatrností a není předem daný.Riskovat, znamená, že si za to člověk může sám´a je to hloupostí a ne osudem.Potom je pozdě něco zvrátit.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.