Gottova chemoterapie č.6 : Chystá se lékařské konzilium! Co se děje? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 25. ledna 2022

Svátek slaví Miloš, zítra Zora

Gottova chemoterapie č.6 : Chystá se lékařské konzilium! Co se děje?

Karel Gott
Karel Gott (Autor: Archív Blesku)

Podle informací deníku Blesk nastoupil zpěvák na svou poslední chemoterapii tuhle neděli. A další zdroj hovoří o tom, že se chystá svolání týmu lékařů! Že by nějaké komplice? To snad ne!

Podle předního odborníka na rakovinu není důvod k obavám. Schůzka lékařů je po šestém kole chemoterapie zcela běžným úkonem. "Provádí se CT, laboratorní vyšetření a všechny nálezy tým lékařů hodnotí," říká profesor Pavel Klener a dodává: "Je možné, že se lymfom úplně ztratí, ale musí se to právě ověřit. Teď se ukáže, jestli nádor stoprocentně zmizel."

Více o tématu se dočtete ZDE!

Tip: Chvála chemoterapie aneb zapomeňte na alternativní léčbu rakovinyPřečtěte si
stekajicikocka
23. 2. 2016 • 15:13

Mistrovi se samozřejmě jen prodlužuje život. Copak lze věřit,že se 76 letý člověk může zcela uzdravit při takové diagnoze? Zajímavé ovšem je, kolik je člověk ochoten investovat do léčby v takové situaci/ při takovém věku/ Myšlenkové pochody budou pravděpodobně u každého odlišné /?/ Když jsou čtyři děti a vnuci, asi člověka napadne , zda má smysl utrácet za léčbu. Co lze čekat od života, když je hoeně slevovat a hodnoty minulého se již nevrátí.

-bello-
23. 2. 2016 • 10:39

No snad to bude dobré . Teď jen , aby ho Ivanka nevykopla, když už mu doma nic nepatří a ve firmě taky né a Trade Mark Gott už skoro taky né Ale jsem v klidu, Ivanka si nerozhází jeho styky .

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.