Česká zpěvačka otevřeně o dietách: Je to síla! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 26. září 2022

Svátek slaví Andrea, zítra Jonáš

Česká zpěvačka otevřeně o dietách: Je to síla!

Momentálně se Míša Nosková chlubí krásnou postavou. Snad jí to tentokrát vydrží...
Momentálně se Míša Nosková chlubí krásnou postavou. Snad jí to tentokrát vydrží... (Foto: Profimedia.cz)

Zpěvačka Míša Nosková (32) je mimo zpěvu proslulá i svými váhovými výkyvy. Dieta je součástí jejího života, o hubnutí už dokonce napsala i knihu. Jak je na tom s dietami žena, na kterou se odborníci na hubnutí dívají divně?

Zpěvačka sama říká, že to má převrácené. „Nejím hlavně ráno. Divné, ale asi je to metabolismem, který je nastavený na práci v noci. Můžu jíst klidně o půlnoci a zhubnu. Snídám a kila jdou nahoru,“ prozradila na sebe v rozhovoru pro Zdravé zažívání a dodala, že na hubnutí funguje hlavně dobrý poměr pohybu a jídla.

„Jím málo a špatně, stejně jako piju málo vody,“ přiznala jaký dopad má povolání na její životní styl a dodala, že na pořádné jídlo zkrátka nemá čas.

Co se hubnutí týká, věří hlavně pohybu. Toho má naštěstí dost v divadle a zdravé zažívání si udržuje pomocí zázvoru a aloe vera. V péči o tělo se jí osvědčila i vakupresurní masáž. Míša Nosková to má s hubnutím trochu naruby, ale vzhledem k tomu, jak jí to v poslední době sluší, zřejmě už ví, jak na to…

 Přečtěte si
lydyna
27. 1. 2016 • 16:59

Je tak hozná, že ji žádná dieta nepomůže.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.