Agáta Prachařová (30) se vrátila z Thajska a už dělá bugr! Co se stalo? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 14. dubna 2024

Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie

Agáta Prachařová (30) se vrátila z Thajska a už dělá bugr! Co se stalo?

Opálené Agátě, která se před pár dny vrátila z dovolené v Thajsku, to slušelo.
Opálené Agátě, která se před pár dny vrátila z dovolené v Thajsku, to slušelo. (Foto pro Aha! – profimedia.cz)

Kde se objeví, způsobí rozruch! Tentokrát se o něj nepostarala jen Agáta Prachařová (30), ale i její syn Kryšpín (4) a sestra Kordulka (10).

Nezklamala. Zatímco na české premiéře animované komedie Ledová sezona modelka šokovala všechny přítomné svým modelem a la červená Karkulka s roztřepenou šálou, její dětská smečka řádila v kině jako černá ruka. Všechny děti byly jako pěny až na Kryšpína s Kordulkou, kteří se okamžitě pustili do hloubkového průzkumu plyšového maskota. Těžko říct, jestli větší pozornost budil Agátin mega výstřih a prosvitající podprsenka, nebo její dětské komando. Po návratu z Thajska chtěla zřejmě ukázat co nejvíce opálené kůže.Přečtěte si
-bello-
17. 1. 2016 • 14:01

jity Ona těžko prolezla základkou , to vím .Pak ji Źilková upíchla na střední , na fotografii, ale tam moc nedocházela.Chlastala i fetovala.Doma bylo plno harantů a máma měla novýho chlapa a furt byla v trapu. ( A její chlap v lihu ).Pak ji Žilková ji ze školy vzala , ne kvůli tomu, že holka i tam propadala, ale prej že je to tam samý feťák a následně své dcerunce otevřela dveře šoubýzu dokořán. .Na rozdíl od školy se v něm nechlastá , nefetuje a nepártuje dnes a a denně do rána

majojo
16. 1. 2016 • 13:42

I nevypadá, ona je, a ještě z ryby k tomu.

majojo
16. 1. 2016 • 13:40

Kdyby se krááva nechovala jako nevychovanej frocl, neštěkne po ní ani prašivej vořech. jděte už s tou neschopnou, tedy všehoschop nou famílií do ... no tam.

1pravda1
16. 1. 2016 • 13:14

Agáta je naprosto neschopná matka, i jí samotné chybí výchova. Kryšpín ještě v necelých 4 letech nosil pleny a dudlíka! Agáta pařila na večírcích i v těhotenství a pila a kouřila.

ellenic
16. 1. 2016 • 12:26

S tím IQ to u Agáty nebude tak žhavé, když se někdo obléká a chová tak jako ona, tak je tam ještě velká rezerva do normálu . Ale co se dá dělat, prostě už je taková a ničím už svůj osobní profil nevylepší. Nebýt rodiny ze které pochází, tak by o ní nikdo dnes nevěděl. Ale to se tak dělá, že se děti tahají do společnosti, aby se jim vymetala cestička. Nejspíše to bylo i u Veroniky, když ji profesor Žilka bral do TV, Veronika své děti brala s sebou a nyní i Agáta.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.