Z Bočanové je věštkyně Sibyla: Jaké bude finále StarDance! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. července 2024

Svátek slaví Luboš, zítra Martina

Z Bočanové je věštkyně Sibyla: Jaké bude finále StarDance!

Mahulena Bočanová tančila ve StarDance v roce 2006. Rok nato usedla dokonce do poroty.
Mahulena Bočanová tančila ve StarDance v roce 2006. Rok nato usedla dokonce do poroty. (Foto Aha!: Jan Tůma a archiv FTV Prima)

Týden co týden se řada soutěžících StarDance ztenčuje o další a další páry. Finále se nezadržitelně blíží. Které dva páry svedou závěrečný boj, je zatím ve hvězdách. Mahulena Bočanová (48) má už ale o vítězích jasno.

V roce 2006 se Bočanová sama účastnila StarDance jako soutěžící. Ačkoliv patřili se svým partnerem k favoritům soutěže, museli z důvodu zranění tanečníka odstoupit. Rok nato seděla dokonce v porotě. Kdo tedy podle ní bude letošními finalisty? „Určitě Jitka Schneiderová, protože má neskutečný talent. Když ji vidím tančit s Markem Dědíkem, tak mi připomíná mě s Jarouškem (tehdejší taneční partner Bočanové, pozn. red.). A určitě Lukáš Pavlásek, podle mě skončí na druhém místě,“ řekla deníku Blesk.


Vzhledem k tomu, že se herečka a moderátorka Mahulena Bočanová soutěže sama dvakrát zúčastnila, zřejmě má lepší odhad a na její slova by mohlo dojít. Jak to ale skutečně dopadne, se necháme překvapit.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.