Veronika Freimanová (60): Manžela prvně potkala na hradě a nebylo to vůbec příjemné! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 27. května 2024

Svátek slaví Valdemar, zítra Vilém

Veronika Freimanová (60): Manžela prvně potkala na hradě a nebylo to vůbec příjemné!

Veronika Freimanová se se svým manželem musela nejdříve pohádat, než si ho vzala...
Veronika Freimanová se se svým manželem musela nejdříve pohádat, než si ho vzala... (Aha! – Marek Pátek, Martin Hykl, David Kundrát)

Stále skvěle vypadající herečka Veronika Freimanová vděčí za svůj vzhled mimo jiné také spokojenosti ve svém druhém manželství s Vladimírem Boučkem. S tím se ale musela napřed pohádat…

První manželství, ze kterého má Veronika Freimanová dvě dcery, bohužel skončilo rozvodem před sedmi lety. Ačkoliv herečka už nedoufala, že se ještě někdy vdá, muž jejího života ji přesvědčil o opaku.

Svatební fotografii poskytla Veronika Freimanová TV Prima.

Ač by se jejich první setkání zdálo být romantické, neboť k němu došlo na hradě, zdaleka tak idylické nebylo! Na hrad v Písku Freimanová přijela kvůli natáčení, jehož vhodnost měl vzhledem ke starobylosti budovy architekt Bouček posoudit. Jejich názory se v tomto ohledu značně rozcházely, a tak nastala nemilosrdná debata! Od té doby si prý ale povídají dodnes. „Bylo to opravdu velmi šťastné setkání, za které můžu je a jen děkovat,“ vzpomíná Freimanová v rozhovoru pro týdeník Sedmička. Jak sama dále prozradila, snaží se vše nechávat osudu. V tomto ohledu se jí to vyplatilo.

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.