Šok na ulici! Lucie Vondráčková kolemjdoucím příliš nevoněla! Copak se jí přihodilo?! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 14. dubna 2024

Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie

Šok na ulici! Lucie Vondráčková kolemjdoucím příliš nevoněla! Copak se jí přihodilo?!

Zpěvačka si nevšimla, že má bundu poskvrněnou od Adámka.
Zpěvačka si nevšimla, že má bundu poskvrněnou od Adámka. (Foto Aha! – M. Hykl, D. Kundrát, P. Machan, M. Pátek)

Má práce nad hlavu, a k tomu tříměsíční dítě. Není divu, že si Lucie Vondráčková (35) v tom spěchu ani nevšimla, že jí Adámek po krmení znečistil rukáv bundy.

„Práce je trošku víc. Adam nonstop se mnou (poblinkaná bunda),“ informovala zpěvačka na sociální síti. Lucie během dvoutýdeního pobytu v Česku natáčí filmový muzikál Decibely lásky, pracuje na novém albu a do toho má sposutu jiných aktivit. Ještě že je starší syn Matyáš (3) s tatínkem, hokejistou Tomášem Plekancem (32), v Kanadě! Dvě děti by maminka Vondráčková v tomhle šíleném pracovním tempu, kdy ji nezbývá žádný čas na sebe, sama už asi nezvládla.

Přečtěte si
ellka
6. 10. 2015 • 23:24

Pri inych celebritach to je kritiky ze sa nevenuju malemu dietatu ale kvoli peniazom sa zenu hned do prace, ju vsak bulvar lutuje, ako keby bola nutena robit, lebo inak nevyzije. Robi to hlavne kvoli popularite, aby sa na nu nezabudlo. Slava jej proste chyba, v Kanade je nikto.

ellka
6. 10. 2015 • 23:21

Syn Adam je stale s nou? Asi ho uvidime aj v muzikali, ked ho matka neopusti ani na chvilocku.

mirkazam
6. 10. 2015 • 07:46

Nevím,proč honí triko.....v Kanadě ji zřejmě chybí potlesk a pochlebování.Myslím, že bez jejich pěveckých i jiných aktivit se klidně obejdeme...

nemocna
6. 10. 2015 • 02:22

To je toho miminko si ublinklo vždyt to nic není a dělá se z toho taková věda?,to spíš by si měla pořídit pěkné nové rifle a né o hodně čísel větší a samou díru to bezdomovci jsou lepší oblečení a to nemají tolik peněz jako ona, nemusela by vůbec pracovat a honit se, v klidu si užít děti na mateřské, peněz mají dost

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.