Neuvěřitelná proměna zpěvačky Hanky Křížkové: Hubne díky Holubové! Už má 15 kilo dole! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 22. února 2024

Svátek slaví Petr, zítra Svatopluk

Neuvěřitelná proměna zpěvačky Hanky Křížkové: Hubne díky Holubové! Už má 15 kilo dole!

Na Hance je na první pohled vidět, že pořádně zhubla. Křížková si nechává pohublou kůži vyrovnávat.
Na Hance je na první pohled vidět, že pořádně zhubla. Křížková si nechává pohublou kůži vyrovnávat. (Foto Aha!: Marek Pátek a herminapress.cz,)

Konečně začala zázračně ubývat na váze. Hana Křížková (58) může děkovat změně jídelníčku, a hlavně Evě Holubové (56). Nakočila do osvědčené diety, se kterou herečka shodila 14 kilo.

„Zhubla jsem už 15 kilo za čtyři měsíce,“ pochlubila se zpěvačka, která po vzoru svých kolegyň začala dodržovat hubnoucí proces metabolic balance. „My máme pionýrku Ivanu Chýlkovou, která to podstoupila první a všechny nás tam dotáhla a kontroluje nás, je hodně přísná,“ svěřila se smíchem známá dietářka.

„Držela jsem toho už tisíce a vždycky to skončilo jo-jo efektem nebo jsem neměla takovou vůli. Teď jím mnohem více, než jsem jedla předtím. Vyloučila jsem pšenici, cukr a alkohol. Mohu žitný chleba, všechny ryby, zeleninu, ovoce i kuřecí maso. Zkrátka jím toho hodně. Nicméně hubnu a je mi dobře,“ svěřila nadšená Křížková, která se chtěla dostat do formy i kvůli svému benefičnímu koncertu. Ten ji čeká 4. listopadu v Divadle Hybernia. „Jen se bojím, co si vezmu na sebe. Vše, co mám doma, na mně teď plandá. Ale nechci si toho moc kupovat, protože plánuji ještě zhubnout,“ dodala odhodlaně zpěvačka s tím, že chce mít do Vánoc dole ještě dalších 8 kilogramů. A pak se spustí. „Mám povoleno hřešit na Štědrý den a na Silvestra,“ smála se. Musí chodit na plastiku
Kvůli úbytku váhy je nucena chodit pravidelně na plastickou chirurgii. „Žehlí mi podbradek a ruce a opravdu to pomáhá, už jsem tam byla několikrát. Mám strach, aby mi totiž někde nevisela ta letitá kůže,“ prozradila.

V čem dieta spočívá?
Na základě krevního testu a rozboru zdravotního stavu je člověku sestaven jídelníček na míru. Ten zahrnuje potraviny, jaké tělu dodají právě ty potřebné látky, které jsou k vyrovnání krevních hodnot potřeba. Jídelníček je individuální. Velkou část jídelníčku zabírá zelenina, libové maso, drůbež, ryby, mléčné a sójové produkty, luštěniny, semínka, žitný chléb, vločky, kvalitní rostlinné oleje a klíčky.Přečtěte si
bezodkladne
13. 2. 2016 • 14:07

Mě se zdá,že jim ty diety moc nesvědčí. Jsou to ženské v letech a když hodně zhubnou tak vypadají vyčerpaně a nemocně.

ellenic
30. 9. 2015 • 19:05

antonius.j Díky, už jsem se bála . Také dokáži napsat svůj názor, který se nemusí někomu líbit, ale snažím se bez vulgarit a urážek osob. Jen tomu jednomu oplácím dle hesla - na hrubý pytel, patří hrubá záplata . Ten si totiž nic jiného nezaslouží. Občas se divím, jak jsem se rozjela. Přeji hezký večer .

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.