Alice Bendová už ví: Bude muset znovu rodit! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 2. prosince 2022

Svátek slaví Blanka, zítra Svatoslav

Alice Bendová už ví: Bude muset znovu rodit!

Alice Bendová se svými dětmi, které má z manželství s Václavem Bendou.
Alice Bendová se svými dětmi, které má z manželství s Václavem Bendou. (Foto Aha! – Roman Souček)

Herečka Alice Bendová (41) je momentálně nejvíce známá díky své roli mrchy Loly v seriálu Svatby v Benátkách. Na rozdíl od svojí postavy, která děti nechce, herečka již dvě děti z předchozího vztahu má. Přišla tedy s nápadem na třetí dítě herečka nebo její současný přítel? A kdy bude herečka rodit?

Hereččinu "zajíčkovi" je o 12 let méně a dosud děti nemá, je tedy více než pravděpodobné, že dítě chce hlavně on. Bendová zároveň v talkshow Blesku Markéta dráždí celebrity prozradila, že už několikrát mluvili o svatbě. Je tedy herečka v očekávání?

 „Michal dítě chtít bude, bavili jsme se o tom. Svatbu jsme taky řešili několikrát a nemám proti tomu nic, ale zatím na pořadu dne není.“ Fanoušci herečky si tak budou muset na svatbu i třetího potomka ještě nějakou dobu počkat. Doufejme, že se herečka nerozhodne jít ve šlépějích známe fotografky Annie Leibovitzové, která dcerku Sarah porodila, když jí bylo 51 let. Přečtěte si
fizi
21. 6. 2015 • 14:33

teriyaki,to je názor Váš.Podle mě je to umělá zrůdka a porodí třetího dementa,jakým i ona je.Znám ji osobně a je to blbka,které rovno není.

cukrenka
21. 6. 2015 • 12:44

ne že musí, ona nemá.....

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.