Tohle si XL modelka Christová za rámeček nedá: Její partner na ní nenechal nit suchou! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 8. února 2023

Svátek slaví Milada, zítra Apolena

Tohle si XL modelka Christová za rámeček nedá: Její partner na ní nenechal nit suchou!

Ivana Christová
Ivana Christová (Foto: Jan Tůma)

Účinkování Ivany Christové ve slovenské soutěži Tanec snů bylo od počátku provázeno nepříjemnými komentáři. Jeden by řekl, že po skončení pořadu bude mít bývala misska konečně klid, ale není to tak. Její tanečník Rado popsal, kam se po konci soutěže posunul jejich vztah a opět to nejsou příjemná slova…

Její účast v soutěži provázely emotivní výstupy, nad kterými někdy zůstával rozum stát. „Poslední týden se hádala s každým. Stihla křičet na šéfa Lučnice, trenérku, tanečního partnera a krejčové, které jí připravily těsný kroj,“ popsal pro web čas.sk zdroj ze zákulisí soutěže.

A tato slova potvrzuje i její tanečník, který s ní strávil nejvíc času. „Byly i dny, kdy byla s Ivanou sranda. Jen škoda, že těch horších bylo víc. Někdy to bylo peklo. Stále jsem se snažil pochopit proč, ale zřejmě to bylo únavou,“ popsal spolupráci bývalý taneční partner Christové.

Rado s Christovou přerušil veškerý kontakt. „Po skončení jsme se rozešli podáním ruky a tím to skončilo. Necítím potřebu být s ní dál v kontaktu,“ zakončil Rado. „Tanec snů byl pro mne jeden z nejkrásnějších projektů právě proto, že jsme mohli s Radem pomáhat,“ vyjádřila se vyhýbavě sama Christová.Autor:  mel

Přečtěte si
ellenic
18. 5. 2015 • 20:04

Tak to jsi skutečně vedle , protože Ivana pořádá pro onkologicky nemocné děti krásný letní tábor, pozadu v pomoci není ani její dcera Daniela. Samozřejmě toho dělají mnohem víc. Charitativní organizace ORIN Panacea skutečně pomáhá nemocným dětem, ale to se těžko některým tupcům vysvětluje .

illis
17. 5. 2015 • 22:50

wmojko

mandat
17. 5. 2015 • 21:19

Mela by hlavne pomahat svemu zdravi. A to, ze byla na tehle hura akci jeste beznamena, ze nekomu pomaha.Byla vybrana,nebyla to jeji aktivita.Navic to nedelala zadarmo.

mandat
17. 5. 2015 • 21:15

Prave , ze ji ty kg navic vadi a tech neni jen par.Ma 30kg minimalne navic.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.