Taneční soutěž skončila pro Christovou brutálním ponížením kvůli kilům navíc! To smí na obrazovku jen hubeňouři?! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 6. prosince 2023

Svátek slaví Mikuláš, zítra Ambrož / Benjamín

Taneční soutěž skončila pro Christovou brutálním ponížením kvůli kilům navíc! To smí na obrazovku jen hubeňouři?!

Ivana Christová
Ivana Christová (Foto: Jan Tůma)

Za svou odvahu dostala jen nadávky a urážky. Ivana Christová, která už dávno nemá míry z doby, kdy se stala první Československou miss, si účastí v Tanci snov pořádně zavařila. Jak se zdá, slovenští diváci a dokonce ani odborníci se nechtějí dívat na někoho, kdo má pár kilogramů navíc.

Nedělní večer se tak pro Christovou (44) stal doslova očistcem a nejspíš prožila nejtrapnější chvíle svého života. Přestože vypadla až před branami finále, což je každopádně úspěchem, musela si ještě na odchodnou projít velmi těžkými chvílemi.

Semifinálové kolo soutěže se neslo ve folklórním duchu, kde, a to se na nás nezlobte, vypadá v kroji lépe holka krev a mlíko, než kostmi chrastící modelka. Christová se opravdu snažila a na parketě nechala snad i duši. Přesto si musela vyslechnout další urážky.

O tu nejpřekvapivější a snad i nejkrutější se postaral profesor Štěfan Nosál, umělecký vedoucí a choreograf slaného folklórního souboru Lúčnica. „Kdyby nebyla misska, tak tolik nepřibere! “ prohlásil na adresu Christové, a následně se to snažil zachránit vysvětlováním, že by prostě lépe dýchala (kdyby tolik nepřibrala). Nutné říct, že v takových chvílích bylo Christové líto i divákům, kteří pro ni jinak slabost nemají.

„Kritika je jedna věc, ponížení a výsměch druhá. Profesor, neprofesor, z jeho strany to nebylo vůbec profesionální,“ napsal jeden z fanoušků na facebookovou stránku soutěže. A pod to se rádi podepíšeme! Podle nás si Ivana Christová zaslouží pochvalu za odvahu a za dřinu, kterou musela při trénincích absolvovat. Navíc - tanec přece není jen pro hubené a dokonalé. Ten je pro všechny, v tom je jeho kouzlo.

Ivano Christová, pro nás jsi vítězem ty!Autor:  ph

Přečtěte si
jity
21. 4. 2015 • 09:31

Já se nepos., ale ty asi ano když jsi měla potřebu urážet.

anezat
21. 4. 2015 • 08:41

To nic, ararat uráží každého. Bez toho by už dávno nebyl(a) naživu.

ararat
21. 4. 2015 • 07:22

spring1..co jsi pila proboha?

ararat
21. 4. 2015 • 07:22

..přesně tak jity...snaží se hloupě o to tady,aby na sebe jen upozornila,je primitivní a nic nového pod sluncem

majojo
21. 4. 2015 • 00:36

Nosál je evidentní blb, když takhle čvaňhá (ač mi Christová není příliš sympatická). Aler ten blbeček si hraje na Haberu a nemá na to. I když i Habera si hraje na kata z profláknutých britsko-amerických soutěží, ale na to nemá.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.