Největší skandály Miss: Christovou vypískali! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Největší skandály Miss: Christovou vypískali!

Stalo se snad pravidlem, že české královny krásy si dříve či později prošly skandálem, který způsobil na veřejnosti poprask. Nevyhnul se ani první královně Ivaně Christové v roce 1989, kterou diváci přímo na pódiu vypískali. V seriálu Ahaonline.cz si ty největší aféry v soutěži, která od minulého roku spadá pod křídla Michaely Maláčové, připomeneme.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

opportunity
09. 04. 2011 00:53

a nevypískali ji proto, že by byla Slovenka, nebo že by měli jinou favoritku. Prostě tam byly daleko hezčí holky, a taky vůbec nebyla sympatická. Ale vybral si ji šéf soutěže a prosadil ji v porotě. Tak ať nemluví bludy.

ivoadler
23. 03. 2011 12:10

Fotka Christovové ukazuje, že vítězství v soutěži Miss ještě není poukázkou na štěstí. Píšu o tom v článku Missky a VIPky 5. 8. 2008 na výše uvedeném blogu. A z druhé strany - mít za ženu takovou Christovou, to by bylo pro každýho chlapa terno.

hillarka
22. 03. 2011 18:16

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

doja
21. 03. 2011 09:32

Christová byla velice pěkná,tekrát vyhrála právem.A jen tak mimochodem k té změně..za víc jak dvacet let se změní každý a tohle je jenom zavádějící fotka.Ona vypadá dobře pořád.

nitram55
21. 03. 2011 10:24

Naprostej souhlas , z tech platku redaktori vypadaji stejne i po 30 letech , jsou asi stejne mladi a krasni (Blbouni). Christova je nadherna zenska a tenkrat jsem fandil sice Jane Hronkove, protoze to byla moje spoluzacka ze skoly a chodili jsme spolu i do stejnych krouzku . Ale Ivana byla nadherna , vitezstvi jsem ji pral.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.