Kolaps? Záruba pomáhá s dcerkou: Musím to nějak vydržet! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 13. července 2024

Svátek slaví Markéta, zítra Karolína

Kolaps? Záruba pomáhá s dcerkou: Musím to nějak vydržet!

Robert Záruba je v jednom kole, odpočívá, když pomáhá doma.
Robert Záruba je v jednom kole, odpočívá, když pomáhá doma. (Aha! – Mária Rušinová, Isifa.com/MF Dnes – Michal Růžička)

Práce v médiích je pro některé hvězdy televizní obrazovky opravdovou řeholí. Mohl by o tom vyprávět třeba hokejový expert a hlavní tvář veřejnoprávní televize, která se k oblíbenému ledovému sportu pojí. Robert Záruba (47) se nedávno stal potřetí tatínkem a aby toho neměl náhodou málo, chystá se moderovat své 24. MS v ledním hokeji, na jehož televizní podobě se významně podílí.

Na mistrovství světa v Praze a Ostravě pracuje již od června minulého roku, před několika dny skončil kolotoč finálové série play off domácí extraligy a v pátek opět hurá do komentátorské pozice. Že by se Robert Záruba zrovna flákal, to se nedá říct. "Absolutně ne! Dávat dohromady program bylo hodně náročné. Nemám za sebou období, kdy bych zrovna mohl jen tak lelkovat," potvrdil komentátor Blesku.


Takové nasazení se pochopitelně časem musí někde projevit, ale Záruba se zatím drží a případný kolaps z pracovního přetížení odvrací díky jiným činnostem. "Snažím se pomáhat doma, hlavně s malou dcerkou, a to říkám bez legrace. Přál bych si mít víc času na sportování, jenže na zápas florbalu se dostanu jen občas. Takže zase prostě spoléhám na to, že to nějak vydržím."Autor:  moc

Přečtěte si
svatadala
28. 4. 2015 • 14:24

no jo, no...nemá si dědek na stará kolena pořizovat mimina, pomalu by mohl bát jejich děda.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.