Seriálová hvězda Filip Čáp (44) po konci v Ordinaci: Došly mu prachy! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Seriálová hvězda Filip Čáp (44) po konci v Ordinaci: Došly mu prachy!

Role záchranáře Strnada v Ordinaci pro něho byla finanční jistotou.
Role záchranáře Strnada v Ordinaci pro něho byla finanční jistotou. (Foto Aha!: Martin Hykl, archiv TV Nova, Facebook)

Role záchranáře Pavla Strnada v Ordinaci v růžové zahradě 2 byla pro Filipa Čápa (44) zlatý důl! Poté, co mu scenáristé předepsali smrt, je ze ztráty práce v oblíbeném seriálu nešťastný. Kvůli finanční krizi je teď vděčný za každou pracovní nabídku.

Čáp je otcem roční Terezky Anny, proto se musí otáčet, aby ji a partnerku Lenku uživil. Přestože je herec, přijímá i nabídky na moderování. „Myslím, že tohle byla moje druhá moderátorská zkušenost, ale po dlouhé době,“ přiznal deníku Aha! Filip, který se ujal uvedení nové kolekce šperků na trh po boku krásných modelek. Navíc už byl najat na další akci, která proběhne za dva týdny.

Herec přesto doufá, že se na něho brzy usměje štěstí. Na chleba ale prý zatím je. „Teď jsem ve fázi dalších nabídek, potom dál pokračuju v projektu svých básní, velice brzy bych měl vydat další sbírku s mými fotografiemi a těším se, že velmi brzy přijdou nějaké další nabídky,“ svěřil.

Herec podle informací deníku Aha! měl v průměru 4 až 6 natáčecích dní v měsíci, honorář činil 8000 Kč. Měsíčně si tak mohl vydělat až 48 000 Kč.Přečtěte si
janakelnerova39
24. 4. 2015 • 23:27

Proc tu pisete takovy lzi???a vy ho znate osobne? zadny domy, ale byt rozhodne ne zadny pole a louky, bohuzel mate pravdu asi pravdu v tom ze jeho matka vsechno propila. kazdymu jednou umrou rodice tak co je na tom ze zdedil byt, proto uz nema pracovat???

lukreciaborgia
24. 4. 2015 • 12:22

o nedostatku peněz nemůže být řeč!! On dědil po matce Kláře Jernekové několik baráků v Praze a kousek od Prahy pole,louky a k tomu několik milionů Kč,které matka nestihla propít.

pizzaoo
24. 4. 2015 • 09:18

Já si vydělám měsíčně maximálně 8 tisíc a to ještě můžu být rád, takže sorry Filipe, ale skládat se na vás nebudu. Neměl ste s tou smrtí v Ordinaci souhlasit, stejně už to bez vás není ono.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.