Rychtářovy dotěrné esemesky Arturovi: Táta Štaidl musel drsně zasáhnout! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 31. ledna 2023

Svátek slaví Marika, zítra Hynek

Rychtářovy dotěrné esemesky Arturovi: Táta Štaidl musel drsně zasáhnout!

Ladislav Štaidl prý musel zarazit Ryhctářovi, aby nadále obtěžoval Artura sms zprávami.
Ladislav Štaidl prý musel zarazit Ryhctářovi, aby nadále obtěžoval Artura sms zprávami. (Foto Aha! – Marek Pátek, Pavel Machan, ara)

Vdovec Josef Rychtář (56) je vzteky bez sebe a navíc nemůže vůbec nic dělat! I když si dělal zálusk na uhříněvskou vilu, ve které žil s Ivetou Bartošovou (†48) a podařilo se mu dokonce výhrůžkami odradit jedny z vážných zájemců. Dnes je jasné, že prodeji vily nezabrání, Artur Štaidl (18) si prožité nepříjemné okamžiky v domě nadále připomínat nechce a Rychtář ho navíc už dále nemůže obtěžovat. Jeho táta totiž vdovce přísně vykázal do patřičných mezí!

Před několika měsíci, když Ladislav Štaidl(70) milostivě svolil, aby pro něj Josef Rychtář dočasně pracoval jako údržbář a zahradník, začal si vdovec dělat naděje, že by mu dům jen přeci mohl spadnout do klína. V paměti nám především utkvěly tragikomické scény, kdy se Rychtář s tehdy nezletilým Arturem, k jeho zjevné nelibosti, před novináři a se slzami v očích dojemně objímal.


"Po tom setkání psal Arturovi esemesky a asi se mu chtěl nějak více přiblížit," potvrdil v Šípu zvukař Standa, který již nějaký čas pro Rychtáře nepracuje a naopak zásobuje bulvár celkem uvěřitelnými, avšak šokujícími detaily soužití s Rychtářem. "Jenže Artur mu neodpovídal, a když už toho asi bylo moc, tak Rychtářovi napsal jeho otec Ladislav Štaidl, aby přestal Artura obtěžovat a nechal ho konečně na pokoji. Byla to hodně drsná zpráva."

Rychtář sice zprávy adresované Arturovi přiznal, ale šlo prý jen o později přijatou nabídku pomocných prací kolem domu a poučení o práci s alarmem. S blížícím se prodejem uhříněvského domu hrůzy se stupňuje vdovcův vztek a nedávno začal na Ladislava Štaidla vytahovat špínu: "Má smůlu, jsem tu já a Iveta mi o opravdu drsném životě s ním vyprávěla. Vzal zbraň a mířil na ni," tvrdil mimo jiné říčanský démon. To už bylo i na Štaidla s rodinou příliš, jak se prý také vyjádřil člověk z jejich okolí: "Některá prohlášení pana Rychtáře na adresu Ládi jsou skutečně děsivá a pro rodinu je to traumatizující."Přečtěte si
blackpetr
2. 4. 2015 • 09:07

zluta.kecka
1. 4. 2015 • 10:16

No jasan, prostě jsme "bellu" prohlédli a její bajka o lásce veliké, nehynoucí, přes diskuze na bulvárním plátku nalezené a sladké už je odhalena. Ergo kladívko, víme vše, ale ať si "bella" dál hraje na meka a krásnou belladonu, je to fakt sranda. Mmch "mek" prý "jede v sobotu za nádhernou zlato bellou" a přitom včera v noci mazal domů, zatímco "bella" jim pouštěla jazzík... Měla by si ta pacientka pamatovat, co tu naplkala, dělá další chyby, blbuše-škareduše-negramotuše.

zluta.kecka
1. 4. 2015 • 10:13

Jasně, a teď tu o Perníkové chaloupce, jo,

karkulinek
1. 4. 2015 • 09:15

kdepak hochu normální chlap by ze sebe dobrovolně idiota neudělal ale mekanik denně takové jako mekanik by nás ženský chtěly mít i belladona a ta debilní bajka o lásce vzniklé tady? šifrách? neblázni kdo by tomu věřil

mekanik
31. 3. 2015 • 23:17

kecko mýlíš se

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.